Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Miodowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta dzień i noc z prowadnicami, miodowa, na wymiar

Montaż rolet Dzień i Noc w kasecie płaskiej jest niezwykle łatwy i wygodny. Możesz wykonać go samodzielnie przy pomocy załączonej do produktu instrukcji, lub wspierając się samouczkiem załączonym na naszej stronie rolety 24.net. Warto pamiętać, że rolety możesz zamontować w każdym oknie, bez względu na wielkość ramy lub kształt listwy przyszybowej. Sposób montażu jest bezinwazyjny i odbywa za pomocą kleju, drewnianych wkrętów, lub wieszaków montowanych do ramy okiennej. Rolety kasetowe dzięki systemowi Duo, pozwalają na precyzyjną kontrolę światła wpadającego do pomieszczenia. Można je również zatrzymać w dowolnym momencie i wyczyścić z kurzu, za pomocą suchej szmatki lub odkurzacza. Ze względu na elegancki i nowoczesny wygląd, rolety pełnią także funkcję dekoracyjną. Nie musisz więc wieszać dodatkowych firan lub zasłon w oknie. Pasy zaciemniające doskonale izolują pomieszczenie od promieni słonecznych i zapewniają prywatność.

Wybierz odpowiedni kolor rolety

Najważniejszą kwestią związaną z zakupem rolety dzień i noc, jest jej odpowiedni kolor pasujący do ścian, mebli oraz wszelkich ozdób znajdujących się we wnętrzu pomieszczenia. Projektanci wnętrz są zgodni - najlepiej, kiedy wszelkiego rodzaju dodatki - dywaniki, poduszki, ozdoby - utrzymane są w spójnej kolorystyce. Biorąc pod uwagę fakt, że każdy klient podchodzi do kwestii koloru indywidualnie, stale poszerzamy ofertą. Efektem naszych starań, jest powstanie kasetowej rolety Dzień i Noc w kolorze miodowym, będącym jednym z hitów ostatnich lat w modzie i architekturze wnętrz. Jego ciepło zapewnia przyjemną atmosferę podczas zimnych jesiennych i zimowych wieczorów, z kolei latem idealnie wpasowuje się w słoneczne otoczenie. Wybór miodowych rolet będzie strzałem w dziesiątkę, jeżeli posiadasz w swoim wnętrzu elementy klasyczne i bezpieczne kolorystycznie, takie jak czarne, szare, brązowe, białe lub granatowe. Warto zaznaczyć, że światło wpadające do pomieszczenia przez miodowe rolety, jest ciepłe i kojące, dzięki czemu wpływa przyjaźnie na atmosferę każdego wnętrza.

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Miodowa, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 70.25zł

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Cena netto: 57.11zł

Dostępne opcje

Etykiety: D13 - Miodowy