Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, pomarańczowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta dzień i noc z prowadnicami, pomarańczowa, na wymiar

Rolety okienne na dobre znalazły uznanie wśród polskich klientów. Ten wygodny i praktyczny sposób na regulowanie poziomu światła w pomieszczeniu, jest najlepszą opcją do podniesienia jego estetyki i polepszenia samopoczucia. Niestety, klasyczne rolety nie oferują zbyt dużo możliwości regulowania poziomem światła. Za ich pomocą, możesz jedynie zasłonić mniejszą lub większą część okna, co nie jest najlepszym rozwiązaniem. Właśnie z tego względu powstały rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej. Za ich pomocą możesz w łatwy sposób kontrolować ilość światła w swojej sypialni, pokoju, kuchni lub pomieszczeniu biurowym. Wielu klientów zadaje sobie pytanie, na jakiej zasadzie działa system rolet Dzień i Noc w kasecie płaskiej i jak to możliwe, że światło wpada do środka przez zaciągniętą roletę. Odpowiedź jest bardzo prosta. Produkt składa się z napiętej tkaniny, która porusza się na wałkach. Wykonana jest z naprzemiennie ułożonych pasów podzielonych na dwie grupy - jedne odpowiadają za krycie pomieszczenia przed światłem, drugie je przepuszczają. Efekt kontrolujesz sam, w zależności od tego, w jaki sposób ustawisz je względem siebie. W przeciwieństwie do klasycznych rolet, możesz całkowicie zablokować dopływ światła albo wpuścić je do środka w rozproszonej formie. Dzięki temu stworzysz miłą i przytulną atmosferę w swoim wnętrzu.

Rolety Dzień i Noc w kolorze pomarańczowym

Jedną z najważniejszych kwestii, jaką należy przemyśleć przed zakupem rolet Dzień i Noc jest ich odpowiedni kolor, który będzie komponował się z wnętrzem Twojego pomieszczenia. Szeroka gama odcieni, jaką znajdziesz w naszym sklepie rolety24.net, pomoże Ci ułatwić ten wybór. Pamiętaj, że rolety powinny pasować do innych elementów wnętrza, takich jak meble czy ściany. Jeżeli nie chcesz eksperymentować z ciemnymi lub białymi kolorami, polecamy nasze rolety Dzień i Noc w pomarańczowej odsłonie. Kolory dzielą się na ciepłe i zimne. Do pierwszej grupy należy między innymi pomarańczowy i jak wskazuje jej nazwa, zapewnia przyjemną atmosferę. Wybór rolety w tym odcieniu, będzie znakomitym pomysłem, który wypełni przyjemnym ciepłem wnętrze Twojego pokoju, sypialni czy biura.

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, pomarańczowa, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 70.25zł

  • • Produkt dostępny

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Pytania? Tel. 699 710 212 Skontaktuj się z nami
  •   Wysyłka kurierem od 16zł
  • Cena netto: 57.11zł

Dostępne opcje

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Etykiety: D05 - Pomarańcz