Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Popielaty, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta dzień i noc z prowadnicami, popielata, na wymiar

Rolety typu Dzień i Noc stały się w ostatnich latach najczęściej wybieranym produktem spośród wszystkich typów przysłon okiennych. Atrakcyjna cena, niezawodny mechanizm oraz spełnianie funkcji dekoracyjnych sprawiły, że w wielu polskich domach i pomieszczeniach biurowych znajdziesz te właśnie rolety. Oprócz wszystkich cech produktu, takich jak znakomita izolacja promieni słonecznych czy prosty mechanizm, należy zaznaczyć, że montaż produktu odbywa się w sposób bezinwazyjny. Rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej można montować samodzielnie. Sposób instalacji nie należy do skomplikowanych, dlatego możesz zabrać się do pracy, korzystając z pomocy instrukcji dołączonej do produktu, lub materiałów instruktażowych dostępnych na naszej stronie rolety24.net. Rolety Dzień i Noc można zamontować w dowolnym typie okna, bez względu na jego wielkość czy kształt. Sposób montażu odbywa się na dwa sposoby - za pomocą specjalnych wieszaków, kleju lub wkrętów. Dzięki możliwości zamówienia produktu na wymiar, nie musisz obawiać się, że materiał będzie źle przylegał, lub rysował okno w trakcie jego uchylania. Wszystko działa bez zarzutów, dlatego z łatwością dopasujesz ten typ rolety do aranżacji Twojego mieszkania lub przestrzeni biurowej.

Kolor rolety Dzień i Noc, a stylistyka wnętrza

Jednym z kluczowych elementów podczas wyboru rolety, jest kolor tkaniny. Ze względu na elegancką budowę, produkt może pełnić funkcję dekoracyjną, zastępując nie tylko klasyczną roletę lub żaluzję, ale również firanę i zasłonę. Jeżeli ma być widoczny na co dzień, powinien pasować do wystroju wnętrza, kolorów ścian lub mebli. Kolor popielaty jest jednym z odcieni szarości. Spuścizna po czasach PRL-u sprawiła, że przez wielu uważany jest za barwę smutną i przygnębiającą. W rzeczywistości, kolor popielaty znakomicie wpływa na samopoczucie, działa kojąco, wycisza, sprzyja koncentracji i podwyższa produktywność. Wszystkie te cechy sprawiają, że decyzja o zakupie rolety Dzień i Noc w tym odcieniu, będzie znakomitym wyborem zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i przestrzeni biurowych, w których równowaga i stan ducha jest niezwykle ważny.

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Popielaty, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 70.25zł

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Cena netto: 57.11zł

Dostępne opcje

Etykiety: D10 - Popielaty