Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, śliwkowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta dzień i noc z prowadnicami, śliwkowa, na wymiar

Na pierwszy rzut oka, rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej przypominają klasyczne żaluzje. Poziome pasy, regulacja pozwalająca na zmianę poziomu intensywności światła w pomieszczaniu oraz prosty system, nawiązują do znanych z polskich domów żaluzji. Jednak nie trzeba przyglądać się blisko, żeby zobaczyć, że to znacznie nowocześniejsza wersja, wypierająca z rynku nawet klasyczne rolety. Wspomniane pasy, mają różną przepustowość światła, która regulowana jest przez użytkownika za pomocą koralikowego łańcuszka. Wystarczy jeden ruch, aby zaciemnić w pełni pomieszczenie. Na komfort użytkowania wpływa również fakt, że nie trzeba zwijać całej rolety. Poza wygodą i wysoką funkcjonalnością, rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej, posiadają jedną główną zaletę. Są po prostu eleganckie i można zakwalifikować je jako element dekoracyjny pomieszczenia. Kolekcja dostępna w naszym sklepie rolety24.net, stworzona została z myślą o klientach, którzy chcą nadać swoim wnętrzom nowy wymiar i jednocześnie poprawić wygodę mieszkania. Produkt idealnie wpasuje się również w klimaty biurowe.

Bordowy znaczy elegancki

Nasze rolety produkowane są w wielu kolorach, dzięki czemu bez najmniejszego trudu dobierzesz dla swojego pomieszczenia produkt idealny. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient podchodzi do tematu indywidualnie, dlatego stworzyliśmy kolekcję rolet dzień i noc między innymi w kolorze bordowym. To wykwintny i klasyczny kolor kojarzony z elitą, władzą oraz dostojeństwem. Barwa swoją nazwę zawdzięcza szlachetnemu winu Bordeaux. Z tego powodu, kolor bordowy kojarzony jest z elegancją - przez całą historię świata towarzyszył donośnym wydarzeniom na dworze królewskim, szlacheckim i kościelnym. Był również wykorzystywany jako element ozdobny królewskich insygniów. Szlacheckość tego koloru utwierdza nas w przekonaniu, że wprowadzenie go do pomieszczenia w postaci rolet, będzie znakomitym wyborem, który doda elegancji każdemu wnętrzu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów.

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, śliwkowa, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 70.25zł

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Cena netto: 57.11zł

Dostępne opcje

Etykiety: D07 - Śliwka