Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, szara, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta dzień i noc z prowadnicami, szara, na wymiar

Rolety Dzień i Noc są coraz bardziej popularną pozycją w polskich sklepach internetowych. Produkt ze względu na nieskomplikowany montaż, wysoką jakość użytkowania i szereg cech, które pomagają w komfortowy sposób kontrolować poziomem nasłonecznienia wnętrza, zyskuje coraz więcej użytkowników. System składania rolet jest bardzo podobny do tego, w jaki sposób zwijamy rolety klasyczne. Trzeba pociągnąć za łańcuszek, aby zwinąć lub rozwinąć cały materiał. Wszystko działa bezawaryjnie, a materiał nie niszczy się tak jak w klasycznych roletach. Rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej wykonane są z materiału, który nie jest jednolity na całej długości. Produkt został zaprojektowany z dwóch rodzajów tkanin, które tworzą poziome pasy cienkiego, przezroczystego i grubego materiału. Materiał jest ułożony w dwie warstwy, dzięki czemu mechanizm koralikowy w trakcie pociągnięcia nie podnosi się do góry, ale kręci na rolce. W ten sposób pasy zmieniają położenie. Cienki i gruby materiał nachodzi na siebie, dzięki czemu możesz regulować poziomem światła, które wpada do Twojego pomieszczenia. Nasz produkt możesz zamówić na dowolny wymiar, zgodny z rozmiarem okna.

Szary oznacza neutralność

Jedną z najważniejszych kwestii związanych z wyborem rolet, jest kolor materiału. Produkt powinien pasować do pomieszczenia i pełnić funkcję dekoracyjną. Najlepiej, gdyby w elegancki sposób kontrastował z kolorami ścian lub elementami ozdobnymi czy meblami. W związku z tym, że nasi klienci podchodzą do zakupu rolet bardzo indywidualnie, stale rozwijamy naszą ofertę, wprowadzając do niej nowe odcienie i wzory. Efektem naszej pracy jest roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, w kolorze szarym. Szare rolety będą doskonale pasować do pastelowych odcieni, takich jak pudrowy róż, miętowy oraz cytrynowy. Zestawienie tych kolorów we wnętrzu Twojego pomieszczenia sprawi, że jego wystrój stanie się ciepły i przytulny. Łącząc barwę z bielą, beżem i brązem sprawisz, że aranżacja wnętrza będzie elegancka i klasyczna. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, szara, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 70.25zł

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Cena netto: 57.11zł

Dostępne opcje

Etykiety: D09 - Szary