Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Żółta, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta dzień i noc z prowadnicami, żółta, na wymiar

Decydując się na zakup rolet wewnętrznych na kasecie płaskiej warto pamiętać, że nie musisz obawiać się o kwestie montażu, działania systemu czy tego, że produkt przytłoczy wystrój Twojego wnętrza. Przed zakupem warto jednak rozważyć kilka kluczowych kwestii. W przypadku rolet gładkich możesz pozwolić sobie na każdy kolor, który będzie pasował do Twojego wnętrza. Nie musisz obawiać się, że wielkość Twojego okna będzie utrudnieniem. Nasz produkt przystosowywany jest do każdego rozmiaru ramy. Pamiętaj również, że rolety dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej są niezwykle efektowne pod względem dekoracyjnym. Tkanina zawsze zawieszona jest podwójnie - materiał podwinięty jest na dolnej listwie i poprowadzony z powrotem ku górze. Produkt składa się z naprzemiennie występujących poziomych pasów kolorowych i przezroczystych - dzięki temu posiada dwa różne stopnie przepuszczalności światła słonecznego. Boczna listwa i solidne mocowanie rolety gwarantują jej stabilność i utrzymują ją przy szybie, dzięki czemu nawet w momencie otwarcia lub uchylenia okna, pozostaje ona cały czas w miejscu.

Odpowiedni kolor rolet - kluczem do eleganckiego wystroju

Jedną z najważniejszych kwestii, które będą miały wpływ na odbiór i wrażenia estetyczne w pomieszczeniu, jest dopasowanie rolet wewnętrznych do stylu wystroju. Rolety Dzień i Noc w kasecie, doskonale sprawdzą się w każdej stylistyce. Kluczowym elementem jest odpowiednio dobrany kolor, który wraz z barwą ścian, elementów dekoracyjnych oraz mebli stworzy jedną spójną całość. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient podchodzi do tematu indywidualnie, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę o nowe odcienie. Jednym z efektów takiej pracy jest powstanie żółtych rolet kasetowych. Do koloru żółtego pasują zarówno barwy ciepłe, jak i kontrastowe zestawienie z chłodniejszymi odcieniami. Jeżeli Twoje pomieszczenie składa się z elementów bieli, zieleni, lub błękitu, wybór żółtych rolet do wnętrza będzie strzałem w dziesiątkę. Osiągniesz dzięki temu efekt świeżości, jasności i ciepłej słonecznej pogody. Światło przepuszczane przez żółtą roletę będzie delikatne i poprawi nastrój.

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Żółta, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 70.25zł

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Cena netto: 57.11zł

Dostępne opcje

Etykiety: D12 - Żółty