Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta w kasecie płaskiej z tkaniną zaciemniającą

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Rolety to element wyposażenia wnętrz, który cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Zapewniają one skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi, gwarantując jednocześnie większą prywatność przed spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z modeli rolet, który cieszy się bardzo dużą popularnością jest roleta podgumowana w kasecie płaskiej z tkaniną zaciemniającą. Model ten znaleźć można w wielu domach, a wszystko to za sprawą przystępnej ceny, szerokiemu wyborowi kolorów, jak również łatwości montażu. Jednak na tym jego zalety się nie kończą.

Rolety w kasecie zostały wyposażone w dwie prowadnice zakrywające obrzeża materiału. Wykorzystanie tego typu rozwiązania wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim prowadnice skutecznie zabezpieczają krawędzie materiału przed przypadkowym zniszczeniem. Bardzo łatwo można to zaobserwować w sytuacji, w której zdecydujemy się na zakup rolet wątpliwej jakości - nie tylko zaczną się one krzywo nawijać, ale też materiał znajdujący się na krawędziach będzie się niszczył, co w znacznym stopniu utrudni  wygodne z nich korzystanie. Co równie istotne, prowadnice chronią również roletę przed wiatrem wiejącym z otwartego okna. Bez nich materiał może obijać się o szybę oraz gnieść, sprawiając, że roleta zacznie tracić na swojej estetyce.

Dlaczego rolety w kasecie cieszą się tak dużym uznaniem?

Jednym z wielu powodów, dla których warto nabyć rolety wewnętrzne w kasecie, jest łatwy montaż, z którym poradzi sobie każda osoba. Rolety te dają możliwość bezinwazyjnego montażu, uniemożliwiającego uszkodzenie okna. Co więcej, oferta tego typu rolet jest niezwykle szeroka, co oznacza, że możemy wybierać spośród wielu różnych rodzajów tkanin, gęstości splotu, kolorów oraz przepuszczalności światła. Wszystko to sprawia, że wybór rolety, która będzie całkowicie dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb będzie bardzo łatwy.

Co równie istotne, kasety w tego typu roletach są najczęściej wykonywane z estetycznego PCV lub też aluminium. Doskonale sprawdzą się także w przypadku montażu na oknach dachowych. Prowadnice skutecznie usztywnią tkaninę, co wpłynie na estetykę całości rolety. Jest to rozwiązanie nie tylko modne, ale i trwałe, co oznacza, że zakup rolet stanie się korzystną i opłacalną inwestycją na bardzo długi czas. W naszej ofercie posiadamy modele dostępne w atrakcyjnej cenowo ofercie, dzięki czemu udowadniamy, że istnieje możliwość nabycia produktu z najwyższej półki bez konieczności przepłacania.

Atutem jest także łatwy montaż

Szybki i całkowicie bezinwazyjny montaż rolet w kasecie jest doskonałym i szybkim sposobem na bezproblemowe zamontowanie rolet. Jest to sposób szczególnie chętnie wykorzystywany przez osoby wynajmujące mieszkania, lecz nie tylko. Właściciele bardzo często nie życzą sobie wiercenia w okiennych konstrukcjach, które mogłyby prowadzić do powstawania nieestetycznych dziur. Dlatego też warto wiedzieć, że rolety znajdujące się w kasecie montowane są bezpośrednio do ramy okiennej, bez konieczności wiercenia.

Jak zmierzyć roletę w kasecie płaskiej


Jak zamontować roletę w kasecie płaskiej


Zobacz jak zmierzyć roletę

Zobacz jak zamontować roletę

Roleta w kasecie płaskiej z tkaniną zaciemniającą

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 74.53zł

  • • Produkt dostępny

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Pytania? Tel. 699 710 212 Skontaktuj się z nami
  •   Wysyłka kurierem od 16zł
  • Cena netto: 60.59zł

Dostępne opcje

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone