Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Białe rolety dzień noc

Pokaż:
Sortuj według:
Roleta Mini Dzień i Noc, Biała, Na wymiar Promocja

Rolety Dzień Noc MINI z prowadzeniem żyłkowym Rolety mini dzień i noc to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Nadają się zarówno..

Już od: 89.64zł 64.29zł Cena netto: 52.27zł

Rolety jako ochrona przed światłem mają długą tradycję. Ich początki sięgają czasów starożytnego Egiptu, gdzie stosowało się podobny mechanizm w grobowcach w celu zapobiegania wpuszczania promieni słonecznych. Następnym śladem na mapie historycznej, już w czasach nowożytnych, jest zamek kopenhaski w wieku XVIII, gdzie rolety znalazły się w spisie inwentarza wyposażenia zamku. 


Stosuje się je od wieków, a ludzie wciąż je uwielbiają. Dlaczego? Otóż swoją prostotą i elegancją ozdabiają okna jak żadne alternatywne rozwiązanie. Zasłony i firany wychodzą z mody, ponieważ trzeba je często prać, pomniejszają pomieszczenie, dodając mu ciężkości. Żaluzje nadmiernie hałasują, a  ich czyszczenie to niezwykle żmudna i uciążliwa praca. Rolety to rozwiązanie lekkie, proste w obsłudze, świetnie wyglądające i łatwe w utrzymaniu w czystości. Nic więc dziwnego, że mają tylu zwolenników. Na ich zakup decydują się osoby młode, ale także dojrzałe. Ci, którzy urządzają swoje pierwsze mieszkanie oraz zmieniający aranżację swojego domu. Dla wszystkich jest to rozwiązanie wygodne, eleganckie i praktyczne. Rolety mogą być zasłonięte całkowicie, do połowy albo jakkolwiek zażyczą sobie ich obsługujący. To pełen indywidualizm, co jest ogromną zaletą.

Dodaj uroku pomieszczeniom dzięki białym roletom


Czy aranżacja mieszkania musi odzwierciedlać domowników? Powinna! Wystarczy dobrać odpowiednie dodatki, a nasza przestrzeń zmieni się nie do poznania. Chcesz wybrać stonowane meble i kolory ścian? Lubisz biel i prostotę? Jeśli tak, odpowiednim rozwiązaniem będą białe rolety, które świetnie wpiszą się w aranżację danej przestrzeni. Ponadto doskonale komponują się ze wszystkimi pastelowymi kolorami. Boisz się efektu monotonii? Gdy zdecydujesz się na białe rolety dzień noc, będziesz mógł zaszaleć nieco z dodatkami w pokoju, świecami, obrazami oraz tekstyliami. 

Białe rolety - do jakiego wnętrza?


Kolor biały świetnie sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Pasuje zarówno do sypialni, jak i pokoju dziennego lub dziecięcego. Wiele zależy od koloru ścian oraz mebli - jeśli są jasne, kompozycja będzie idealna. Biel wspaniale współgra z innymi, pastelowymi odcieniami i jest wybierany nie tylko do pokoju dziecięcego lub dziewczęcego. Jest to przede wszystkim modny kolor, który nadaje spokoju i wprowadza harmonię. Możesz go bez problemu połączyć również np. z kolorem niebieskim. 


Białe rolety okienne dzień noc są świetnym rozwiązaniem do każdego mieszkania. Bez względu na to, czy mieszkasz na niskich kondygnacjach, czy na wysokich - sprawdzają się idealnie jako ochrona przed nadmiernym, zewnętrznym oświetleniem. Dzięki nowoczesnej technologii możesz dozować ilość wpuszczanego światła. Odbywa się to za pomocą żyłki zamocowanej do rolety. Jej materiał zwija się i rozwija na taką długość, jaką sobie życzysz. Każdy z domowników może sam dozować ilość wpuszczanego światła, co jest świetnym rozwiązaniem, niemożliwym przy standardowych roletach. Materiał jest połączony naprzemiennie, dzięki temu zachowana jest największa mobilność i najwięcej opcji zasłonięcia okna. 


Aby rolety zachowały swój piękny wygląd, nie można zapomnieć o ich pielęgnacji. Powinno się to odbywać za pomocą wilgotnej gąbki. Należy je delikatnie przecierać, uważając, by nadto ich nie zamoczyć. Systematyczna pielęgnacja sprawi, że rolety zachowają swój świeży wygląd przez długie lata, a jedynym powodem ich zmiany będzie wybór nowego koloru!