Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Brązowe rolety dzień noc

Pokaż:
Sortuj według:
Roleta Mini Dzień i Noc, Wenge, Na wymiar Promocja

Funkcjonalna i przy tym nowoczesna oprawa okienna jest bardzo istotnym elementem dekoracji całego mieszkania. Zastosowanie praktycznych rozwiązań po..

Już od: 89.64zł 64.29zł Cena netto: 52.27zł

Roleta Mini Dzień i Noc, Karmelowa, Na wymiar Promocja

Rolety sprawdzają się w wielu pomieszczeniach. Nie tylko są wykorzystywane w domach, ale również w biurach i przestrzeniach publicznych. U nas można n..

Już od: 89.64zł 64.29zł Cena netto: 52.27zł

O pierwszych roletach słyszeli już starożytni Egipcjanie, ponieważ odkryto, że w grobowcach otwory na zewnątrz były zasuwane za pomocą konstrukcji przypominających współczesne rolety. W nowożytności można było ujrzeć je także w oknach zamków władców europejskich. Nic więc dziwnego, że współcześnie klienci tak często je wybierają. Większość z nich, gdy już zdecyduje się na takie rozwiązanie, niechętnie, a niekiedy wcale, wraca do innych form osłony przed słońcem. To właśnie rolety są świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zaciemnienie pomieszczenia. Od kilkunastu lat są najczęściej wybieraną formą ochrony. Korzystają z nich mieszkańcy domów jednorodzinnych, szeregowych oraz bloków mieszkalnych. Wybierane są także do biurowców i dużych korporacji. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które komponuje się świetnie ze wszelkimi innymi, znajdującymi się wokół dekoracjami. 


Fakt, że rolety dzień noc złożone są z dwóch materiałów, dodaje im atrakcyjności i jest ich kolejną zaletą. Jeden materiał jest jasny - prześwitujący, a drugi ciemniejszy, w pełni kryjący, dzięki czemu każdy domownik lub użytkownik może regulować ilość wpuszczanego do pokoju światła według własnych preferencji. Jest to wielkie ułatwienie i zdecydowana przewaga nad standardowymi roletami, które zakrywają szybę okna całkowicie i nie są tak designerskie. Nowoczesny wygląd jest kolejnym aspektem wartym uwagi. Rolety dzień noc przykuwają wzrok gości oraz sąsiadów! Wybierz mądrze, wyróżnij spośród rzędu okien, wybierając nasze brązowe rolety!


Klasyczny brąz w Twoim pomieszczeniu


Odpowiedni kolor rolet, które zamontujemy w naszym domu, jest bardzo istotny. Będą one towarzyszyły nam we wszystkich momentach przeżywanych w jego zaciszu. Wybór powinien być przemyślany i dopasowany do naszych preferencji. Jaki kolor wybrać - jasny czy ciemny? To pytanie zadaje sobie wielu użytkowników, dlatego w naszym sklepie znaleźć można bogatą ich paletę, co pozwoli na dokonanie właściwej decyzji. Brąz jest spokojny, uniwersalny i stonowany - to jeden z najczęstszych kolorów do dekoracji mieszkań. Brązowe rolety będą pięknie się komponować z bielą i szarościami, tworząc bardzo nowoczesne kompozycje. W najnowszych dekoratorskich katalogach można znaleźć wiele aranżacji zawierających połączenie właśnie tych kolorów. Jest to bardzo naturalna kompozycja i ma wielu zwolenników. Brąz jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób potrzebujących spokoju i wyciszenia. Z tego względu będzie odpowiedni do domowej pracowni, sypialni lub salonu.

Montaż i pielęgnacja rolet dzień noc


Aby rolety prezentowały się niesamowicie, niezmiernie ważne jest odpowiednie ich zamontowanie. Jest to czynnik decydujący o tym, czy pozostaną one funkcjonalne i będą spełniały swoją funkcję. Istnieją dwie opcje montażu. Pierwsza z nich, to przymocowanie przy szybie, a druga - mocowanie do ramy okiennej. W pierwszym przypadku kaseta na roletę jest wkręcana w górną ramę okienną, a w drugim - przyklejana. To również warto wziąć pod uwagę, decydując o interesującej nas formie. 


Gdy wybierzemy już odpowiedni kolor oraz formę montażu, należy pamiętać także o systematycznej pielęgnacji rolet. Na rynku dostępne są specjalne preparaty, które znacznie to ułatwiają. Jest także inna opcja, a mianowicie dbanie o rolety za pomocą wilgotnej gąbki. Nic prostszego! To tanie i wygodne rozwiązanie, ponieważ wszystko, co jest potrzebne, znajduje się w każdym domu. Gąbka musi być wilgotna a nie mokra, aby nie narazić materiału na niekorzystne zamoczenia. Tkaniny, z których stworzone są nasze rolety, są bowiem wysokiej jakości, a nadmiar wody mógłby zniszczyć ich formułę i funkcjonalność.