Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Czarne rolety dzień noc

Pokaż:
Sortuj według:
Roleta Mini Dzień i Noc, Czarna, Na wymiar Promocja

Nowoczesne wnętrza to pomieszczenia zaaranżowane ze smakiem, gdzie każdy nawet najmniejszy szczegół ma swoją określoną funkcję i jest spójny z resztą ..

Już od: 89.64zł 64.29zł Cena netto: 52.27zł

Zakup odpowiednich rolet nie jest zadaniem łatwym, gdyż jest to inwestycja na długie lata, a więc wszystkim kupującym zależy na tym, aby cieszyć się najwyższej jakości produktem, spełniającym swoje zadania najlepiej, jak tylko to możliwe. Zwracamy uwagę na kolor, wykonanie oraz rodzaj zastosowanego materiału. Dużą popularnością cieszą się czarne rolety dzień noc, które znajdują się w wachlarzu ofertowym naszego sklepu. Jak wiadomo, takie rolety mają przede wszystkim za zadanie chronić nasze pomieszczenie przed nadmiarem słońca, szczególnie w okresie letnim, gdy zależy nam na jak najniższej temperaturze wewnątrz budynku. Zakup tego typu rolet, które w ostatnim czasie cieszą się tak dużą popularnością, to wybór niezwykle trafiony, który, jesteśmy przekonani, zadowoli i usatysfakcjonuje każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.


Dlaczego warto wybrać czarne rolety dzień noc?


Na przestrzeni ostatnich lat rolety dzień noc zyskały bardzo dużą popularność i wybierane są do większości nowocześnie urządzonych wnętrz. Skąd tak duże zainteresowanie? Otóż wynika przede wszystkim z faktu, że są one doskonałą dekoracją dla okna, ale jednocześnie stanowią bardzo dobre zabezpieczenie przed słońcem lub też zapewnieniem odpowiedniego zaciemnienia pomieszczenia w dzień, jeśli jest taka potrzeba. Czarne rolety dzień noc to bardzo dobry wybór dla każdego. Stanowią dobrą propozycję do różnego rodzaju pomieszczeń, a więc są niezwykle uniwersalne. Bez względu na kolor ścian w danym miejscu czy tonację dodatków, nie musimy absolutnie martwić się, czy będą one pasować i dobrze komponować się z całością. Staną się uzupełnieniem salonu, gabinetu, sypialni, biura czy też każdego innego pomieszczenia użytkowego. Co więcej, prezentują się one naprawdę ciekawie, szczególnie w zestawieniu z białymi ramami, ale i nie tylko. 

Funkcjonalność i wysoka użyteczność w jednym produkcie


Oprócz kwestii wizualnej, czarne rolety to także możliwość maksymalnego zaciemnienia pomieszczenia, jeśli nam na tym zależy. Dzięki zastosowaniu dwóch nakładających się na siebie materiałów, możemy stworzyć doskonałą ochronę przed słońcem zarówno w wersji delikatnego przyciemnienia, jak i maksymalnego, co sprawdza się na przykład w sytuacjach, gdy dziecko wybiera się na drzemkę, chcemy obejrzeć w ciągu dnia serial lub zagwarantować sobie latem maksymalny chłód we własnych czterech kątach. Takie rolety okienne dzień noc to także doskonała jakość materiału i samo ich wykonanie. Wybierając tego rodzaju produkt, mamy pewność, że będzie on tym najlepszym i trafionym w samą dziesiątkę. Stawiając na dobrej jakości rolety na okno wiemy, że inwestujemy pieniądze w produkt, który będzie praktyczny, doskonale się prezentując, a do tego po kilku latach użytkowania wciąż będzie wyglądał dobrze. Na takie właśnie artykuły powinniśmy stawiać, jeśli zależy nam na 100% zadowoleniu z zakupionego towaru. 


Rolety czarne dzień noc - zakup odpowiedniego produktu


Każdy z nas tworząc swoją przestrzeń lub kupując gotową nieruchomość, posiada w niej zupełnie inne rodzaje okien. U jednych występują okna pionowe, u innych poziome. Mogą być one duże, na całą ścianę, małe lub klasyczne. Jeśli więc chcemy zakupić czarne rolety dzień noc, powinniśmy przede wszystkim postawić na wcześniejsze, dokładne pomiary. Od nich bowiem tak naprawdę zależy, jaki produkt możemy zakupić i czy będzie spełniał on swoje zadania. Rolety muszą być dopasowane wymiarami dokładnie do danego okna, aby spełniały swoje zadania najlepiej, jak tylko to możliwe. Po dokonaniu wszelkich pomiarów, można dokonać już ostatecznego zamówienia, które jest realizowane bezpośrednio pod indywidualne potrzeby klienta. Każde okno jest inne i jeśli rolety mają być praktyczne w swym zastosowaniu, a do tego mają stanowić doskonałą dekorację, należy odpowiednio je do niego dopasować.


Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Gwarantujemy szeroki asortyment dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu!