Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Grafitowe rolety dzień noc

Pokaż:
Sortuj według:
Roleta Dzień Noc szara Mini, na wymiar Promocja

Rolety okienne, nazywane również roletami duo, to sprawdzony sposób na elegancką dekorację okienną. Tym, co je wyróżnia, jest nietypowa struktura twor..

Już od: 89.64zł 67.23zł Cena netto: 54.66zł

Roleta Mini Dzień i Noc, Popielata, Na wymiar Promocja

Popielate rolety dzień noc to rozwiązanie, z którym bardzo często spotkać można się we współczesnych domach czy mieszkaniach. Dobrze prezentują się on..

Już od: 89.64zł 67.23zł Cena netto: 54.66zł

Jakie rolety wybrać do salonu? Które sprawdzą się w pokoju dziecka? Na jakie postawić w przestrzeni biurowej? Rodzących się pytań w kwestii zakupu rolet jest wiele, szczególnie, że taki produkt jest często inwestycją na kilka lat. Nic więc dziwnego, że chcemy postawić na to, co najlepsze i co najbardziej trafione w nasz gust i w zaaranżowaną przez nas przestrzeń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza oferta skierowana jest dla tych, którzy pragną postawić na doskonałej jakości rolety dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Jedną z naszych propozycji są grafitowe rolety dzień noc, które, jesteśmy przekonani, okażą się satysfakcjonującym zakupem gotowym do zastosowania zarówno w przestrzeni mieszkalnej, biurowej, jak również każdej innej, w której chcemy uzyskać pełen komfort oraz wygodę.

Sprawdzone rozwiązanie - rolety dzień noc


Jesteśmy pewni, że nasze rolety grafitowe to najwyższa jakość warta wydanych pieniędzy. Gwarantujemy produkty, co do których mamy pewność, że sprawdzą się w swojej roli doskonale. Wykonane z dwóch rodzajów materiału pozwalają uzyskać niezwykle ciekawy efekt wizualny, ale również praktyczny. Jedno pasmo ciemne, drugie jasne - każde z nich wzajemnie przez siebie przenika. Można opuścić rolety do określonej wysokości, a  jednocześnie kontrolować natężenie napływającego do wnętrza światła. Istnieje również możliwość stworzenia półmroku, co sprawdza się przede wszystkim w przypadku drzemek małych dzieci czy też podczas oglądania telewizji popołudniową porą. Odpowiednie przyciemnienie możliwe jest tylko dzięki zastosowaniu tych właśnie rolet dzień noc, które cieszą się niebywale dużą popularnością i na które decyduje się coraz szersza grupa odbiorców. 


Grafitowe rolety dzień noc - jak je pielęgnować?


Kupując rolety, rzeczą wiadomą jest, że będzie to inwestycja na lata. Nie zmieniamy ich tak często, jak na przykład pościeli, kocy czy innych elementów i dodatków w naszej przestrzeni. Nic więc dziwnego, że chcemy postawić na produkt, który będzie idealnie spełniał swoje zadania, dając gwarancję zadowolenia na lata. Rolety grafitowe dzień noc to propozycja, która z pewnością okaże się doskonałym rozwiązaniem. Wybierając produkt z naszej oferty, gwarantujemy wykonanie z najlepszego materiału. Zamontowane rolety będą prezentowały się idealnie, jeśli będziemy oczywiście odpowiednio oraz regularnie o nie dbać. Elementy metalowe lub plastikowe należy przetrzeć wilgotną ścierką w celu usunięcia kurzu. Jeśli zaś chodzi o sam materiał, wystarczy sucha szmatka lub w razie zabrudzenia, umycie materiału wilgotną.


Grafitowe rolety dzień noc - zastosowanie


Prezentowane rolety grafitowe dzień noc to jeden z najlepszych produktów, który, jesteśmy przekonani, bardzo dobrze sprawdzi się w każdej przestrzeni okiennej. Można więc zamontować je w salonie, wykorzystać w kuchni, łazience, sypialni czy też w pokoju dziecięcym. Dzięki ciemnemu kolorowi istnieje możliwość odpowiedniego przyciemnienia pomieszczenia, co sprawdza się często w niejednej sytuacji. Rolety grafitowe w tym wydaniu to także bardzo dobra propozycja do zastosowania w sklepach, biurach, gabinetach oraz w innych miejscach użyteczności publicznej. Nie potrzebujemy firan lub zasłon, by móc w ciekawy sposób wypełnić naszą przestrzeń na oknie. 


Jesteśmy przekonani, że nasze rolety to najlepszy wybór. Dajemy gwarancję zakupu tego, co najlepsze, mając nadzieję, iż nasz asortyment spełni wszelkie oczekiwania, wymagania i potrzeby. Mamy nadzieję, że staną się Państwo posiadaczami najwyższej jakości rolet, w pełni dostosowanych do Waszych wnętrz. Kolor grafitowy pasuje do wielu innych, co sprawia, że można w bardzo ciekawy sposób połączyć go z zaaranżowaną przestrzenią. Podstawą jest dokonanie dokładnych pomiarów okna i samej szyby, by na tej podstawie złożyć odpowiednie zamówienie.Zachęcamy zatem do zapoznania się z pełnym asortymentem, a w razie wątpliwości -  do kontaktu.