Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Grafitowe rolety dzień noc

Pokaż:
Sortuj według:

Szare rolety to dobre rozwiązanie do każdego mieszkania. Nie tylko chronią naszą prywatność przed wścibskim okiem sąsiadów czy przechodniów, ale przed..

Już od: 47.59zł Cena netto: 38.69zł

Popielate rolety mini na dzień i na noc to świetne i nowoczesne rozwiązanie. Ich niestandardowy kolor zachwyca, a jakość wykonania jest bardzo wysoka...

Już od: 47.59zł Cena netto: 38.69zł

Jakie rolety wybrać do salonu? Które sprawdzą się w pokoju dziecka? Na jakie postawić w przestrzeni biurowej? Rodzących się pytań w kwestii zakupu rolet jest wiele, szczególnie, że taki produkt jest często inwestycją na kilka lat. Nic więc dziwnego, że chcemy postawić na to, co najlepsze i co najbardziej trafione w nasz gust i w zaaranżowaną przez nas przestrzeń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza oferta skierowana jest dla tych, którzy pragną postawić na doskonałej jakości rolety dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Jedną z naszych propozycji są grafitowe rolety dzień noc, które, jesteśmy przekonani, okażą się satysfakcjonującym zakupem gotowym do zastosowania zarówno w przestrzeni mieszkalnej, biurowej, jak również każdej innej, w której chcemy uzyskać pełen komfort oraz wygodę.

Sprawdzone rozwiązanie - rolety dzień noc


Jesteśmy pewni, że nasze rolety grafitowe to najwyższa jakość warta wydanych pieniędzy. Gwarantujemy produkty, co do których mamy pewność, że sprawdzą się w swojej roli doskonale. Wykonane z dwóch rodzajów materiału pozwalają uzyskać niezwykle ciekawy efekt wizualny, ale również praktyczny. Jedno pasmo ciemne, drugie jasne - każde z nich wzajemnie przez siebie przenika. Można opuścić rolety do określonej wysokości, a  jednocześnie kontrolować natężenie napływającego do wnętrza światła. Istnieje również możliwość stworzenia półmroku, co sprawdza się przede wszystkim w przypadku drzemek małych dzieci czy też podczas oglądania telewizji popołudniową porą. Odpowiednie przyciemnienie możliwe jest tylko dzięki zastosowaniu tych właśnie rolet dzień noc, które cieszą się niebywale dużą popularnością i na które decyduje się coraz szersza grupa odbiorców. 


Grafitowe rolety dzień noc - jak je pielęgnować?


Kupując rolety, rzeczą wiadomą jest, że będzie to inwestycja na lata. Nie zmieniamy ich tak często, jak na przykład pościeli, kocy czy innych elementów i dodatków w naszej przestrzeni. Nic więc dziwnego, że chcemy postawić na produkt, który będzie idealnie spełniał swoje zadania, dając gwarancję zadowolenia na lata. Rolety grafitowe dzień noc to propozycja, która z pewnością okaże się doskonałym rozwiązaniem. Wybierając produkt z naszej oferty, gwarantujemy wykonanie z najlepszego materiału. Zamontowane rolety będą prezentowały się idealnie, jeśli będziemy oczywiście odpowiednio oraz regularnie o nie dbać. Elementy metalowe lub plastikowe należy przetrzeć wilgotną ścierką w celu usunięcia kurzu. Jeśli zaś chodzi o sam materiał, wystarczy sucha szmatka lub w razie zabrudzenia, umycie materiału wilgotną.


Grafitowe rolety dzień noc - zastosowanie


Prezentowane rolety grafitowe dzień noc to jeden z najlepszych produktów, który, jesteśmy przekonani, bardzo dobrze sprawdzi się w każdej przestrzeni okiennej. Można więc zamontować je w salonie, wykorzystać w kuchni, łazience, sypialni czy też w pokoju dziecięcym. Dzięki ciemnemu kolorowi istnieje możliwość odpowiedniego przyciemnienia pomieszczenia, co sprawdza się często w niejednej sytuacji. Rolety grafitowe w tym wydaniu to także bardzo dobra propozycja do zastosowania w sklepach, biurach, gabinetach oraz w innych miejscach użyteczności publicznej. Nie potrzebujemy firan lub zasłon, by móc w ciekawy sposób wypełnić naszą przestrzeń na oknie. 


Jesteśmy przekonani, że nasze rolety to najlepszy wybór. Dajemy gwarancję zakupu tego, co najlepsze, mając nadzieję, iż nasz asortyment spełni wszelkie oczekiwania, wymagania i potrzeby. Mamy nadzieję, że staną się Państwo posiadaczami najwyższej jakości rolet, w pełni dostosowanych do Waszych wnętrz. Kolor grafitowy pasuje do wielu innych, co sprawia, że można w bardzo ciekawy sposób połączyć go z zaaranżowaną przestrzenią. Podstawą jest dokonanie dokładnych pomiarów okna i samej szyby, by na tej podstawie złożyć odpowiednie zamówienie.Zachęcamy zatem do zapoznania się z pełnym asortymentem, a w razie wątpliwości -  do kontaktu.