Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej

Pokaż:
Sortuj według:
Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Kremowa, na wymiar Promocja

Roleta dzień i noc z prowadnicami, kremowa, na wymiarRolety w kasecie płaskiej na wymiar doskonale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. Dz..

Już od: 102.26zł 63.64zł Cena netto: 51.74zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, limonka, na wymiar Promocja

Roleta dzień i noc z prowadnicami, limonkowa, na wymiarRolety Dzień i Noc, nazywane również przez wielu roletami Duo, nazwę zawdzięczają swo..

Już od: 102.26zł 63.64zł Cena netto: 51.74zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, pomarańczowa, na wymiar Promocja

Roleta dzień i noc z prowadnicami, pomarańczowa, na wymiarRolety okienne na dobre znalazły uznanie wśród polskich klientów. Ten wygodny i pr..

Już od: 102.26zł 63.64zł Cena netto: 51.74zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, czerwona, na wymiar Promocja

Roleta dzień i noc z prowadnicami, czerwona, na wymiarRolety Dzień i Noc to znakomite i uniwersalne rozwiązanie do Twojego pomieszczenia. Sz..

Już od: 102.26zł 63.64zł Cena netto: 51.74zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, śliwkowa, na wymiar Promocja

Roleta dzień i noc z prowadnicami, śliwkowa, na wymiarNa pierwszy rzut oka, rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej przypominają klasyczne żal..

Już od: 102.26zł 63.64zł Cena netto: 51.74zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, gorzka czekolada, na wymiar Promocja

Roleta dzień i noc z prowadnicami, gorzka czekolada, na wymiarRolety Dzień i Noc to produkt, który od kilku lat cieszy się coraz większą pop..

Już od: 102.26zł 63.64zł Cena netto: 51.74zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, szara, na wymiar Promocja

Roleta dzień i noc z prowadnicami, szara, na wymiarRolety Dzień i Noc są coraz bardziej popularną pozycją w polskich sklepach internetowych...

Już od: 102.26zł 63.64zł Cena netto: 51.74zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Popielaty, na wymiar Promocja

Roleta dzień i noc z prowadnicami, popielata, na wymiarRolety typu Dzień i Noc stały się w ostatnich latach najczęściej wybieranym produktem..

Już od: 102.26zł 63.64zł Cena netto: 51.74zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Grafitowa, na wymiar Promocja

Roleta dzień i noc z prowadnicami, grafitowa, na wymiarRolety Dzień i Noc dzielą się na kilka rodzajów. Możemy wyróżnić klasyczne, rolety mi..

Już od: 102.26zł 63.64zł Cena netto: 51.74zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Żółta, na wymiar Promocja

Roleta dzień i noc z prowadnicami, żółta, na wymiarDecydując się na zakup rolet wewnętrznych na kasecie płaskiej warto pamiętać, że nie musi..

Już od: 102.26zł 63.64zł Cena netto: 51.74zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Miodowa, na wymiar Promocja

Roleta dzień i noc z prowadnicami, miodowa, na wymiarMontaż rolet Dzień i Noc w kasecie płaskiej jest niezwykle łatwy i wygodny. Możesz wyko..

Już od: 102.26zł 63.64zł Cena netto: 51.74zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Karmelowa, na wymiar Promocja

Roleta dzień i noc z prowadnicami, karmelowa, na wymiarRolety okienne i żaluzje, na stałe wyparły z naszych mieszkań starodawne zasłony. Są ..

Już od: 102.26zł 63.64zł Cena netto: 51.74zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Fioletowa, na wymiar Promocja

Roleta dzień i noc z prowadnicami, fioletowa, na wymiarRolety na wymiar to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają okna w niestandardo..

Już od: 102.26zł 63.64zł Cena netto: 51.74zł

Rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej, to kolejny dostępny w naszej szerokiej gamie produktów typ osłon okiennych. Rolety tego typu mają charakterystyczną budowę - składają się z wykonanych ze specjalnych, zaciemniających oraz prześwitujących pasów pokrytych tkaniną materiałową, które są ułożone w naprzemienny sposób. Dzięki tej budowie możesz regulować poziom zaciemnienia pomieszczenia i w zależności od potrzeb, odsłonić okno, wpuścić do wnętrza rozproszone światło, lub całkowicie zaciemnić pokój i biuro.

Rolety Dzień i Noc możemy podzielić ze względu na sposób konstrukcji i montażu na trzy kategorie - wolnowiszące, montowane są do ściany oraz sufitu. Mini rolety zawieszamy za pomocą kleju, mocnej taśmy klejącej, lub przy użyciu bezinwazyjnych haczyków. Trzecią kategorią, są rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej. W tym materiale skupimy się właśnie na nich. Zapraszamy do lektury.


Charakterystyka rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej


Rolety Dzień i Noc z bocznymi prowadnicami płaskimi, to produkt, w którym tkanina jest nawijana i chroniona od górnej strony za pomocą kasety, która jest przykręcana lub przyklejana do ramy okiennej. Dzięki temu montaż odbywa się bezinwazyjnie, co zapobiega wszelkiego rodzaju zniszczeniom okien. Kaseta wykonana jest z aluminium, które cechuje się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne i działanie warunków atmosferycznych. Zazwyczaj malowane są proszkowo lub za pomocą okleiny w kolorach drewna, zbliżonej do barw stolarki okiennej. Boczne prowadnice rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej, zostały wykonane tak samo, jak sama kaseta. Przyklejane do skrzydła okna, skutecznie uniemożliwiają poruszanie się rolety po jego powierzchni i zapewniają pełne przyleganie podczas jego otwarcia lub uchylenia. Dzięki możliwości zamówienia produktu na wymiar, idealnie dopasujesz roletę do rozmiaru okna i zamontujesz ją nawet na wąskiej szybie balkonowej. Warto również podkreślić, że rolety typu Dzień i Noc można stosować we wszystkich rodzajach pomieszczeń, nawet przy dużych przeszkleniach.


Montaż rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej za pomocą wkrętów


Po rozpakowaniu produktu roleta jest gotowa do montażu. Jak go przeprowadzić? Na początku należy zdjąć osłony boczne z obudowy produktu. Możesz również oderwać taśmę, która przytrzymuje materiał. Aby montaż przebiegł sprawnie, nie rozwijaj rolki z tkaniną. Na bokach obudowy znajdziesz taśmy samoprzylepne. Przyklej roletę za ich pomocą, dzięki czemu ułatwisz sobie montaż przy użyciu wkrętów. Zdejmij zabezpieczenie taśm z tyłu kasety i przyklej obudowę do listwy przyszybowej. Góra kasety musi wyjść w miejscu łączenia listwy przy szybie, z ramą okna. Montaż przy pomocy wkrętów nie uszkadza ramy, ponieważ rolety przykręcane są do listwy przyszybowej.Następnym krokiem jest wprowadzenie wkrętów w otwory i przykręcenie obudowy do listwy przyszybowej. W przypadku zbyt długich prowadnic PCV, skróć je nożyczkami. Po wykonaniu wszystkich etapów montażu, możesz przetestować rozwijanie i zwijanie materiału. Jeżeli wszystko jest w porządku, na łańcuszek możesz założyć ogranicznik, który pozwoli Ci ustalić pozycję maksymalnego rozwinięcia i zwinięcia rolety. Gotowe! To tylko jeden ze sposobów montażu - jego sposób zależy od kilku czynników, między innymi, rodzaju produktu i zaokrąglenia listew przyszybowych. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej?


Rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej, dostępne w naszym sklepie rolety24.net to doskonały wybór. Szeroka gama kolorystyczna, możliwość zastosowania produktu w pomieszczeniach zarówno biurowych, jak i użytku codziennego, sprawiają, że można je stosować praktycznie wszędzie. Warto wspomnieć, że oprócz regulacji poziomu zaciemnienia pokoju, wpływają również na jego wygląd. Paskowy wzór rolety sprawia, że nie musisz zawieszać w oknie dodatkowych ozdób, takich jak firanki lub zasłony. Wygląd, jakość i cena naszych produktów gwarantują satysfakcję z zakupów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.