Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety Dzień i Noc w kasecie przestrzennej

Pokaż:
Sortuj według:
Roleta Dzień i Noc w kasecie przestrzennej na wymiar Promocja

Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem ☛ Jak mierzyć?Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obe..

Już od: 75.29zł 66.08zł Cena netto: 53.72zł

Roleta Dzień i Noc DE LUX w kasecie przestrzennej na wymiar Nowość Promocja

Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem ☛ Jak mierzyć?Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obe..

Już od: 83.64zł 81.18zł Cena netto: 66.00zł

Roleta Dzień i Noc podgumowana w kasecie przestrzennej na wymiar Nowość Promocja

Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem ☛ Jak mierzyć?Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obe..

Już od: 81.80zł 73.91zł Cena netto: 60.09zł

System osłony okien przeznaczony do kuchni jest narażony na różne zabrudzenia - plamy, chlapiący tłuszcz oraz intensywne zapachy. Świetnym rozwiązaniem do tego pomieszczenia są rolety dzień noc w kasecie przestrzennej, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla materiału, z jakiego wykonana jest roleta. Ten typ osłon to elegancki i niezwykle funkcjonalny produkt, który sprawdzi się doskonale również w innych pomieszczeniach, dodając im stylu i klasy.

Jeżeli więc jesteś właśnie na etapie poszukiwań odpowiedniej osłony do swoich okien, to zdecydowanie warto, abyś zapoznał się z naszymi produktami. Rolety dzień noc w kasecie przestrzennej są funkcjonalne, a ich codzienne użytkowanie jest bezproblemowe. Nic więc dziwnego, że klienci rolety24.net je uwielbiają! Nie czekaj i najlepiej od razu sprawdź, co jeszcze sprawia, że warto im zaufać. Zapraszamy.

Charakterystyka rolet dzień noc w kasecie przestrzennej

Rolety dzień noc to co prawda specyficzny, niemniej jednak zarazem bardzo praktyczny rodzaj osłony okiennej, która łączy w sobie korzyści klasycznych rolet oraz żaluzji. A wszystko dzięki temu, że rolety dzień noc w kasecie przestrzennej są skonstruowane z umiejętnie dopasowanych dwóch warstw materiału, pokrytych naprzemiennie zaciemniającymi i przejrzystymi pasami. Opisując ich wykonanie przede wszystkim warto podkreślić, że można je regulować jak standardowe rolety - zwinąć u góry, odsłaniając okno lub całkowicie je zakryć. Istnieje również możliwość ustawienia warstw materiału w taki sposób, by zaciemniające pasy nachodziły na siebie.

Wtedy przez przejrzyste fragmenty rolety wpada do wnętrza pięknie rozproszone światło słoneczne, które rozjaśnia pomieszczenie. Kaseta przestrzenna to rodzaj specjalnej obudowy odstającej od ramy okiennej o około 50 milimetrów, która skrywa mechanizm oraz zwiniętą roletę. Montuje się ją bezpośrednio do skrzydła okiennego. Wbudowane prowadnice sprawiają, że roleta utrzymuje się blisko okna i nie odstaje od niego, nawet w przypadku jego uchylenia. Z tego względu to świetne rozwiązanie na skośne okna dachowe, jeśli chcesz zaciemnić pokój nawet w ciągu dnia.

Jak dobrać rolety dzień noc, aby dobrze się sprawdzały?

Jeżeli zdążyłeś już zapoznać się z naszą ofertą to na pewno widzisz, że w naszym sklepie znajduje się olbrzymia liczba wariantów systemów osłonowych do okien, w tym rolety dzień noc. A wszystko z tego względu, że bardzo zależało nam na zadowoleniu wszystkich klientów. Jakie rolety dzień noc w kasecie przestrzennej wybierzesz? Niebieskie, białe, szare, a także w wielu innych kolorach sprawiają, że można je dobrać wedle uznania oraz zgodnie z aranżacją wnętrza - w tym aspekcie panuje pełna dowolność. Jednak przyjęła się główna zasada, że kaseta powinna być dobrana pod kolor stolarki okiennej. Wtedy świetnie się z nią komponuje i wtapia w tło, nie tworząc złudzenia, że jest niedopasowana. W przypadku koloru rolet warto pamiętać, że najbezpieczniejszym wyborem jest dopasowanie odcienia materiału do barwy ścian. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by rolety były w innym kolorze, który będzie stanowił kontrast dla ścian. Dzięki temu stanie się ciekawym akcentem, urozmaicającym wnętrze.

Rolety dzień noc w kasecie przestrzennej na wymiar

Niestandardowy rozmiar okien może być prawdziwą zmorą przy wyborze osłon okiennych. Z tego powodu w naszym sklepie dajemy klientom możliwość zakupu rolet dzień noc w kasecie przestrzennej na wymiar. Możliwa jest również personalizacja zamówienia. Po wybraniu modelu nasi klienci proszeni są nie tylko o podanie długości czy szerokości okna. Można zdecydować również o kolorach tkaniny oraz kasety, a także o tym, z której strony powinien znajdować się system sterowania. Dzięki temu nasze rolety są niezwykle łatwe w codziennym użytkowaniu i dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dokładne zmierzenie okna i podanie jego wymiarów pozwala również zaoszczędzić pieniądze, które byłyby przeznaczone na ewentualne przycinanie rolet.

Montaż rolet dzień noc w kasecie przestrzennej

Rolety oferowane w naszym sklepie internetowym są przeznaczone do samodzielnego montażu. Nie trzeba jednak wzywać w tym celu fachowca, gdyż zamontowanie rolety na ramie okiennej jest niezwykle proste i nawet w przypadku niedoświadczonych osób trwa zaledwie kilka do kilkunastu minut. Nasze rolety są przeznaczone do montażu bezinwazyjnego. To oznacza, że nie trzeba wiercić dziur ani wbijać żadnych kołków. Z tego powodu nawet po demontażu rolet na oknie nie zostanie żaden ślad. To świetne rozwiązanie dla osób, które lubią często zmieniać aranżację wnętrza lub z jakiegoś powodu nie mogą w nią ingerować. Kasetę oraz boczne prowadnice przykleja się bezpośrednio do ramy okna. Rolety do samodzielnego montażu to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zaciemnieniu pomieszczenia oraz zachowania w nim prywatności bez konieczności wiercenia nieestetycznych dziur w konstrukcji okna. Rolety dzień noc w kasecie przestrzennej to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę podczas aranżowania poszczególnych pomieszczeń w swoim domu i mieszkaniu.

Rolety dzień noc w kasecie przestrzennej to idealne rozwiązanie zarówno do mniejszych, jak i większych okien. Modele te polecamy szczególnie do okien balkonowych, ponieważ w momencie, gdy są one podzielone za pomocą poprzeczki, możliwy jest zakup wyłącznie jednej rolety. Dzięki temu, że sam montaż staje się naprawdę bezproblemowy, spokojnie uporają się z nim nawet te osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z podobnymi dodatkami do okien. Uwielbiasz często zmieniać aranżację swoich poszczególnych wnętrz? W takim razie te rolety będą dla Ciebie z całą pewnością idealną propozycją.

Najważniejsze zalety rolet na dzień i na noc

Roleta dzień i noc w kasecie przestrzennej to rozwiązanie, dzięki któremu będziesz cieszyć się maksymalnym komfortem w poszczególnych wnętrzach swojego domu. Chociaż mogłoby się wydawać, że takie dodatki sprawdzają się dobrze głównie wiosną i latem, my zawsze wspominamy również o stosowaniu takich rozwiązań jesienią i zimą. Rolety, bo to właśnie o nich mowa, oprócz spełniania swoich podstawowych funkcji, jakimi bez wątpienia jest możliwość ograniczenia dziennego światła, pozwalają także przysłonić pomieszczenie. Ta cecha będzie najbardziej istotna dla osób, których okna znajdują się np. blisko drogi, czy też dla właścicieli mieszkań znajdujących się na parterze. Jak zapewne wiesz - na jakość i komfort snu wpływa wiele zróżnicowanych czynników, w tym również właściwe zaciemnienie sypialni. Nasze rolety zdecydowanie to umożliwiają. W rolety24net.pl stawiamy bowiem wyłącznie na takie rozwiązania, które odpowiadają naprawdę dużej liczbie klientów.

Komfortowe rozwiązanie nawet dla wymagających klientów

Kaseta przestrzenna jest zamontowana w taki sposób, aby rolety znajdujące się na szybie jej nie zasłaniały. Szukasz rolet, które sprawdzą się w przypadku ogromnych drzwi okiennych? W takim razie te z całą pewnością będą optymalnym rozwiązaniem, ponieważ z pomocą jednej kasety, można zasłonić konkretną liczbę szyb. Samo sterowanie takimi roletami, nawet w momencie, gdy właśnie są nałożone na kilka okien - nie sprawia zbyt wielkiego problemu. Można bowiem działać z pomocą specjalnego łańcuszka. Nie miałeś wcześniej do czynienia z takimi rozwiązaniami? Nie szkodzi! Ich obsługa nie sprawi Ci problemów. Jeżeli zaś chodzi o to, aby rolety przez cały czas pozostawały w dobrej formie, idealnym rozwiązaniem będzie oczywiście ich regularne czyszczenia. Najlepiej za pomocą przeznaczonych do tego środków. W razie wątpliwości, które rolety najlepiej wybrać, zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy.

Uwaga!
- nie gwarantujemy tej samej kolorystyki tkanin w zamówieniach składanych w różnym czasie;
- zdjęcia nie odzwierciedlają rzeczywistych kolorów materiałów, zamówiona tkanina może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciach;
- pomiarów należy dokonywać przy pomocy miary stalowej, zwijanej.