Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety dzień noc w kasecie przestrzennej

Pokaż:
Sortuj według:

Przesłony okienne to niezwykle rozbudowana kategoria produktów. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie mechanizmem sterowania, materiałem wykon..

Już od: 75.29zł Cena netto: 61.21zł

System osłony okien przeznaczony do kuchni jest narażony na różne zabrudzenia - plamy, chlapiący tłuszcz oraz intensywne zapachy. Świetnym rozwiązaniem do tego pomieszczenia są rolety dzień noc w kasecie przestrzennej, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla materiału, z jakiego wykonana jest roleta. Ten typ osłon to elegancki i niezwykle funkcjonalny produkt, który sprawdzi się doskonale również w innych pomieszczeniach, dodając im stylu i klasy. 

Charakterystyka rolet dzień noc w kasecie przestrzennej

Rolety dzień noc to specyficzny rodzaj osłony okiennej, która łączy w sobie korzyści klasycznych rolet oraz żaluzji. Są one skonstruowane z dwóch warstw materiału, pokrytych naprzemiennie zaciemniającymi i przejrzystymi pasami. Można je regulować jak standardowe rolety - zwinąć u góry, odsłaniając okno lub całkowicie je zakryć. Istnieje również możliwość ustawienia warstw materiału w taki sposób, by zaciemniające pasy nachodziły na siebie. Wtedy przez przejrzyste fragmenty rolety wpada do wnętrza pięknie rozproszone światło słoneczne, które rozjaśnia pomieszczenie. Kaseta przestrzenna to rodzaj obudowy odstającej od ramy okiennej o około 50 milimetrów, która skrywa mechanizm oraz zwiniętą roletę. Montuje się ją bezpośrednio do skrzydła okiennego. Wbudowane prowadnice sprawiają, że roleta utrzymuje się blisko okna i nie odstaje od niego, nawet w przypadku jego uchylenia. Z tego względu to świetne rozwiązanie na skośne okna dachowe, jeśli chcesz zaciemnić pokój nawet w ciągu dnia. 

Jak dobrać rolety dzień noc?

Na rynku oraz również w naszym sklepie znajduje się olbrzymia liczba wariantów systemów osłonowych do okien, w tym rolety dzień noc. Niebieskie, białe, szare, a także w wielu innych kolorach sprawiają, że można je dobrać wedle uznania oraz zgodnie z aranżacją wnętrza - w tym aspekcie panuje pełna dowolność. Jednak przyjęła się główna zasada, że kaseta powinna być dobrana pod kolor stolarki okiennej. Wtedy świetnie się z nią komponuje i wtapia w tło, nie tworząc złudzenia, że jest niedopasowana. W przypadku koloru rolet warto pamiętać, że najbezpieczniejszym wyborem jest dopasowanie odcienia materiału do barwy ścian. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by rolety były w innym kolorze, który będzie stanowił kontrast dla ścian. Dzięki temu stanie się ciekawym akcentem, urozmaicającym wnętrze. 

Rolety dzień noc w kasecie przestrzennej na wymiar

Niestandardowy rozmiar okien może być prawdziwą zmorą przy wyborze osłon okiennych. Z tego powodu w naszym sklepie dajemy klientom możliwość zakupu rolet dzień noc w kasecie przestrzennej na wymiar. Możliwa jest również personalizacja zamówienia. Po wybraniu modelu nasi klienci proszeni są nie tylko o podanie długości czy szerokości okna. Można zdecydować również o kolorach tkaniny oraz kasety, a także o tym, z której strony powinien znajdować się system sterowania. Dzięki temu nasze rolety są niezwykle łatwe w codziennym użytkowaniu i dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dokładne zmierzenie okna i podanie jego wymiarów pozwala również zaoszczędzić pieniądze, które byłyby przeznaczone na ewentualne przycinanie rolet. 

Montaż rolet dzień noc w kasecie przestrzennej

Rolety oferowane w naszym sklepie internetowym są przeznaczone do samodzielnego montażu. Nie trzeba jednak wzywać w tym celu fachowca, gdyż zamontowanie rolety na ramie okiennej jest niezwykle proste i nawet w przypadku niedoświadczonych osób trwa zaledwie kilka do kilkunastu minut. Nasze rolety są przeznaczone do montażu bezinwazyjnego. To oznacza, że nie trzeba wiercić dziur ani wbijać żadnych kołków. Z tego powodu nawet po demontażu rolet na oknie nie zostanie żaden ślad. To świetne rozwiązanie dla osób, które lubią często zmieniać aranżację wnętrza lub z jakiegoś powodu nie mogą w nią ingerować. Kasetę oraz boczne prowadnice przykleja się bezpośrednio do ramy okna. Rolety do samodzielnego montażu to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zaciemnieniu pomieszczenia oraz zachowania w nim prywatności bez konieczności wiercenia nieestetycznych dziur w konstrukcji okna.