Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Zółte rolety dzień noc

Pokaż:
Sortuj według:
Roleta Mini Dzień i Noc, Żółta, Na wymiar Promocja

W naszym sklepie internetowym Rolety24.net znaleźć można bogaty wybór wysokiej jakości dekoracji okiennych. Godnymi polecenia produktami tego typu są ..

Już od: 89.64zł 64.29zł Cena netto: 52.27zł

Rolety są bardzo popularnym sposobem ochrony przed światłem słonecznym, ale - co ciekawe - mają swoją długą tradycję. Pierwsze rolety pojawiły się już w starożytności, w Egipcie. Niektóre grobowce posiadały osłony okien przesuwnych w górę i dół za pomocą specjalnego drążka. W czasach nowożytnych źródła prowadzą do XVII wieku, gdzie rolety znalazły się w spisie inwentarza zamku kopenhaskiego. Wszystkie te informacje potwierdzają tylko uniwersalność i ponadczasowość rolet. Współcześnie, konstrukcja nieco uległa zmianie, a sterowanie odbywa się za pomocą lekkiej żyłki i jest proste w obsłudze dla każdego użytkownika. W roku 1870 w Stanach Zjednoczonych został opatentowany mechanizm sprężynowy stosowany w ówczesnych roletach. Polegał on na samoczynnym przesuwaniu się rolety w górę i w dół. W roku 1905 miało miejsce powstanie pierwszej fabryki rolet. Był to moment największego wzrostu popularności tego typu ochrony przed światłem, która utrzymuje się do dziś. Najbardziej cenione w tamtym okresie były rolety z krochmalonej bawełny ozdobionej atrakcyjnymi wzorami.

Rolety - dekoracyjna strona światła


Oprócz swoistej ochrony przed światłem, rolety powinny pełnić także funkcję dekoracyjną, stąd w naszym sklepie mogą Państwo wybrać najlepszy dla siebie i swojego mieszkania model oraz dopasować kolor z szerokiej gamy barw, którą oferujemy, jak na przykład żółte rolety dzień noc. Ponadto, mają Państwo szansę dobrać rozmiar zgodny z miejscem ich montażu, by wszystko było jak najlepiej dopasowane.


Nasz sklep pomaga spełnić oczekiwania najbardziej wymagających, ale i najbardziej kreatywnych klientów! Dzięki naszej ofercie dobiorą Państwo rolety idealne do własnego projektu czy aranżacji wnętrza. Projekty oferowanych przez nas rolet okiennych dzień noc tworzą ludzie z ogromną pasją, dla których istotny jest nawet najmniejszy szczegół. Priorytetem jest Państwa zadowolenie i zapewnienie odpowiedniego odpoczynku, dzięki funkcjonalności sprzedawanych przez nas rolet.


Nowoczesny design żółtych rolet dzień noc


Żółte rolety idealnie ożywiają pomieszczenie i współgrają z wieloma barwami. Nie muszą się Państwo martwić niedopasowaniem do jakiegoś elementu mieszkania. Wspaniale  będą komponować się z beżowymi, białymi lub szarymi ścianami. Sosnowe meble dodadzą im blasku, a szklane dodatki wydobędą głębię koloru. Kolor żółty jest barwą ciepłą, a pierwsze skojarzenie, jakie nasuwa się nam na myśl, to słońce. Jeśli chcą Państwo zatem zachować jasność pomieszczenia, ciepło i kolory słonecznego dnia, jednocześnie zakrywając rażące promienie świetlne, żółte rolety dzień noc sprawdzą się idealnie! Barwa ta budzi wiele pozytywnych skojarzeń, ponadto stymuluje pracę mózgu i poprawia zdolności pamięciowe. Idealnie sprawdzi się w sypialni, pokoju dziecięcym i młodzieżowym a także w kuchni. Każda pani domu uwielbia bowiem mieć odpowiednio jasne miejsce, by móc przygotowywać ulubione posiłki dla swojej rodziny.

Funkcjonalność i pielęgnacja


Oferowane przez nas żółte rolety dzień noc składają się z dwóch rodzajów materiału. Jeden jest prześwitujący - w wybranym kolorze, drugim zaś tkanina kryjąca. Dzięki nowoczesnemu mechanizmowi obsługi, sterowanie roletą jest banalnie proste. Wystarczy odrobina nacisku na linkę przymocowaną do rolety, aby opuścić ją na właściwą dla nas wysokość. Pozwoli to na odpowiednie dozowanie światła, które chcemy wpuścić do pomieszczenia, ale także na uzyskanie maksymalnego stopnia prywatności, gdy tylko tego potrzebujemy. Powinniśmy odpowiednio zadbać o nasze rolety, by służyły przez wiele lat, a jedynym powodem ich zmiany była inna aranżacja mieszkania. Nie jest to trudne, ponieważ nasze rolety są zrobione z materiału nieprzyciągającego kurzu, co ułatwia utrzymanie ich w czystości. Warto jednak systematycznie dokładać starań, by ich wygląd był na najwyższym poziomie, więc powinno sięgać się po czystą, wilgotną gąbeczkę, delikatnie przecierając materiał, z którego się składają. Można również skorzystać ze specjalnych środków pielęgnacyjnych.