Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Mini Dzień i Noc, Kremowa, Na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta materiałowa w kolorze kremowym to dobre rozwiązanie do każdego mieszkania. Nasze rolety są proste w montażu, a dodatkowo niezwykle trwałe. Zapewniają wyjątkową ochronę przed słońcem, co jest szczególnie ważne w upalne dni. Dzięki naszym roletom możesz spać spokojnie - nie zbudzą cię promienie słoneczne. Rolety wewnętrzne to świetne rozwiązanie dla każdego. Ich plusem jest prosty montaż, do którego nie trzeba wzywać specjalistów, bo sami jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić. W naszym sklepie dostępne są rolety dzień noc w różnych kolorach oraz pod wymiar. Wiemy, jak ważne jest aby roleta była dopasowana idealnie do okna i nie przepuszczają promieni słonecznych. Wiemy również jak niewymiarowe potrafią być okna. Dlatego z myślą o naszych klientach umożliwiamy zakup rolet dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.  

Rodzaje rolet

Rolety to bardzo ważny element w dekoracji nie tylko okna, lecz także całego wnętrza. Dzięki roletom wewnętrznym zapewniamy sobie komfortowy sen, niezbędną intymność, zimą zatrzymujemy ciepło, a latem – palące słońce. Jest to więc rzecz niezwykle praktyczna, bez której trudno wyobrazić sobie dzisiaj jakąkolwiek aranżację. Warto, aby rolety miały odpowiedni mechanizm podnoszenia. Możemy podnosić je przy pomocy mechanizmu sznurkowego i koralikowego. Ten drugi jest bardziej wytrzymały, dlatego zazwyczaj stosuje się go w przypadku większych i cięższych rolet. Mechanizm sznurkowy jest tańszy i zalecany dla rolet rzymskich, które są zwykle mniejsze i lżejsze. Rolety to przede wszystkim komfort na co dzień. Są dużo prostsze w utrzymaniu i montażu niż firanki bądź zasłonki. Montując je unikamy mozolnego wieszania i prasowania firan. Pamiętajmy jednak, że musimy zastanowić się do jakiego pomieszczenia mają pasować nasze rolety. Do każdego pokoju pasuje coś innego. W sypialni sprawdzą się rolety rzymskie, a w kuchni klasyczne rolety z grubej tkaniny.

Rozmiar i pielęgnacja

Istotną rolę przy wyborze rolet odgrywa wymiar.  Jeśli chcemy przymocować roletę bezpośrednio do ściany lub sufitu – mierzymy szerokość wnęki okiennej i dodajemy po min. 5 centymetrów z każdej strony. Wysokość mierzymy od miejsca planowanego montażu do parapetu lub podłogi (w przypadku rolet na okna balkonowe). Jeśli mamy zamiar zawiesić roletę na ramie okna – mierzymy szerokość szyby i dodajemy po 2 centymetry z każdej strony. Wysokość rolety stanowi wysokość skrzydła okna. Rolety zwijane zwykle zostają wykonane z materiałów pokrytych specjalną apreturą, która chroni je przed wchłanianiem zabrudzeń. Dlatego wystarczy, że przetrzemy je wilgotną szmatką. Na rynku są też specjalne preparaty, które chronią nasze rolety i sprawiają, że nie osadza się na nich kurz. Jeśli chodzi o materiał, z jakiego wykonane są rolety, najpopularniejsze są tekstylne. Rolety typu z reguły są wykonane z poliestru, natomiast rolety rzymskie czy austriackie zazwyczaj wykonane są z miękkich, lekkich tkanin – może to być każda tkanina, która nada się również do uszycia firany czy zasłony.

Jak zmierzyć roletkę?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Mini Dzień i Noc, Kremowa, Na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D02 - Kremowy