Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety dzień noc na wymiar

Pokaż:
Sortuj według:
Roleta Dzień i Noc w kasecie przestrzennej na wymiar Nowość

Roleta Dzień i Noc w kasecie przestrzennej na wymiar

Ta roleta to doskonały wybór dla kogoś, kto chce mieć nowoczesny sposób na tradycyjne zasłanianie okna. Zastępuje ona firankę i zasłonę. Wieczorem zas..

Już od: 92.56zł Cena netto: 75.25zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej na wymiar Nowość

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej na wymiar

Roleta w kasecie płaskiej dzień i nocRolety z wykorzystaniem tkaniny dzień i noc cieszą się niezwykłą popularnością - pozwalają na swobodną regulację ..

Już od: 70.25zł Cena netto: 57.11zł

Roleta Mini Dzień i Noc na wymiar

Roletki Dzień i Noc MINI z prowadzeniem żyłkowym Mini roleta z systemem dzień i noc to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie oc..

Już od: 47.59zł Cena netto: 38.69zł

Wysoce funkcyjne rolety dzień noc – dostępne na wymiar

Rolety dzień noc na wymiar to doskonałe rozwiązanie, jeśli posiadamy okna o niestandardowych kształtach, a jednocześnie nie chcemy rezygnować z komfortowego systemu osłonowego. W naszej firmie wychodzimy naprzeciw naszym klientom i oferujemy kompleksowe rozwiązania, które zapewnią skuteczną ochronę wnętrza, a jednocześnie zadbają o estetyczny aspekt okiennej aranżacji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy różnorodne modele, które bez problemu wkomponują się w każde okno, a ich cena w portfel klienta.

Nasze innowacyjne rolety dzień noc na wymiar odznaczają się starannym wykonaniem oraz doborem najlepszych jakościowo tkanin. Zapewniają swobodną regulację dopływu światła do wnętrza pomieszczenia – naprzemiennie ułożone przezroczyste i zaciemniające pasy mogą zmieniać swoje położenie w zależności od potrzeb użytkownika. Różnorodna konfiguracja zapewnia całkowite zaciemnienie lub przenikanie promieni słonecznych z transparentnych części tkaniny, tworząc słoneczną poświatę we wnętrzu pomieszczenia.

Rolety na wymiar dzień-noc
Rolety okienne na wymiar dzień-noc

Wysokiej jakości rolety dzień noc – dopasowane na wymiar

Rolety dzień noc zapewniają łatwe oraz bezproblemowe użytkowanie. Materiał pokryty specjalistycznym impregnatem zabezpiecza go przed osadzaniem się kurzu. Dodatkowo, nasze modele posiadają wysoką odporność na działanie promieni UV, dzięki czemu kolor tkaniny nie blaknie i pozostaje intensywny przez bardzo długi czas. Nasze produkty odznaczają się wysoką jakością, dzięki której wnętrze pomieszczenia zyskuje skuteczną ochronę przed zbyt mocnym działaniem promieni słonecznych. W zależności od potrzeb możemy całkowicie lub tylko częściowo przyciemnić okna, by zyskać zadowalający efekt.

Rolety dzień noc dopasowane na wymiar doskonale spełnią swoją funkcję również w pomieszczeniach biurowych. Zapewnią optymalną temperaturę, a zaciemniająca warstwa doskonale zabezpieczy przed uciążliwym odbijaniem się światła w monitorach komputerów oraz innych wyświetlaczach. Takie rozwiązanie skutecznie podniesie komfort pracy oraz pozwoli cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem nawet w bardzo słoneczny dzień. W naszym sklepie znajdą Państwo różnorodne modele w szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej.

Praktyczne rozwiązanie oraz bardzo korzystna oferta cenowa – roleta dzień noc dopasowana na wymiar

Rolety dzień noc są również bardzo dobrym rozwiązaniem w małych, kameralnych wnętrzach, w których trudno o skuteczny system osłonowy. W naszej firmie realizujemy indywidualne zamówienia, na wszystkie kształty okien. Niestandardowa wielkość nie jest żadnym problemem. Zapewniamy precyzyjne wykonanie i wysoką jakość zastosowanych materiałów, dzięki czemu każdy z Państwa zyska funkcyjny oraz bardzo wygodny w użyciu model, dopasowany do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy szybką realizację zleceń oraz bardzo korzystną ofertę cenową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem.