Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety Dzień Noc

Pokaż:
Sortuj według:
Roleta Dzień i Noc LUX w kasecie przestrzennej na wymiar Nowość

Roleta Dzień i Noc LUX w kasecie przestrzennej na wymiar

VEGAS Profil Dzień i Noc  Vegas Profil Dzień i Noc jest bardzo łatwa i szybka w montażu ponieważ jest ona tylko przyklejana do okna. Swoim kszta..

Już od: 86.52zł Cena netto: 86.52zł

Roleta Dzień i Noc LUX w kasecie płaskiej na wymiar

Rolety dzień i noc w kasecie płaskiejRolety z wykorzystaniem tkaniny dzień i noc cieszą się niezwykłą popularnością - pozwalają na swobodną regulację ..

Już od: 67.32zł Cena netto: 67.32zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie przestrzennej na wymiar Nowość

Roleta Dzień i Noc w kasecie przestrzennej na wymiar

Ta roleta to doskonały wybór dla kogoś, kto chce mieć nowoczesny sposób na tradycyjne zasłanianie okna. Zastępuje ona firankę i zasłonę. Wieczorem zas..

Już od: 75.25zł Cena netto: 75.25zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej na wymiar

Roleta w kasecie płaskiej dzień i nocRolety z wykorzystaniem tkaniny dzień i noc cieszą się niezwykłą popularnością - pozwalają na swobodną regulację ..

Już od: 57.11zł Cena netto: 57.11zł

Roleta Mini Dzień i Noc na wymiar

Roletki Dzień i Noc MINI z prowadzeniem żyłkowym Mini roleta z systemem dzień i noc to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie oc..

Już od: 38.69zł Cena netto: 38.69zł

Duża popularność rolet dzień noc na wymiar

Roleta dzień noc na wymiar dostępna w naszym sklepie internetowym coraz częściej pojawia się w wielu polskich domach oraz mieszkaniach. I nic dziwnego – posiada ona wiele zalet, a przy tym ich cena jest atrakcyjna. Roleta dzień noc na wymiar to roleta w paski, która charakteryzuje się specyficzną budową. Składa się ona ze specjalnych zaciemniających i prześwitujących pasów, które zostały pokryte materiałową tkaniną. Są one ułożone naprzemiennie, co pozwala na swobodną regulację stopnia zaciemniania pomieszczenia, w którym się znajduje. Posiadacze rolet dzień noc na wymiar mogą więc wpuszczać do pokoju rozproszone promienie słoneczne, zaciemniać okno lub też całkowicie je osłonić, w przypadku takiej chęci.

Co warto wiedzieć o roletach dzień noc na wymiar?

Spośród wielu dostępnych na rynku rozwiązań, rolety dzień noc na wymiar wyróżniają się niebanalnym wyglądem oraz łatwą możliwością regulacji zaciemnienia. Warto jednak dodać, że w przypadku rolety dzień noc na wymiar pełne zaciemnienie (jak ma to miejsce w przypadku rolet tradycyjnych), nie będzie tutaj możliwe. Roleta dzień noc może być bez przeszkód wykorzystywana niemalże we wszystkich rodzajach pomieszczeń, nawet tych, w których znajdują się duże przeszklenia. Co równie ważne, roleta dzień i no na wymiar ma wpływ nie tylko na wysoki poziom zaciemnienia pomieszczenia, ale też na sam jego wygląd. Rolety te posiadają charakterystyczne i eleganckie paski, dzięki którym nie muszą Państwo nabywać żadnych dodatkowych ozdób, takich jak firany.
na wymiar
rolety dzień noc na wymiar

Roleta dzień noc na wymiar – gwarancja Państwa zadowolenia

Wszystkim osobom posiadającym niestandardowe wymiary okien proponujemy zakup funkcjonalnych rolet dzień noc na wymiar. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu każdy nasz Klient, niezależnie od okien, jakie posiada w swoim mieszkaniu, czy też domu, może cieszyć się wysokiej jakości roletami dzień noc, które staną się doskonałą i wysoce funkcjonalną inwestycją na bardzo długi czas. Nic więc dziwnego, że oferta ta cieszy się tak dużą popularnością!

Oferowane przez nasz e-sklep rolety dzień i noc na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla wymagających. Poza niewysokimi cenami tego typu rozwiązań, charakteryzują się one wysoką jakością wykonania, dzięki czemu będą służyć niezawodnie przez wiele lat. Rolety dzień noc mogą być również ozdobą samą w sobie, niezależnie od stylu, w jakim zostało stworzone dane pomieszczenie, a wszystko to przez ponadprzeciętną elegancję każdej z nich.

Roleta dzień noc na wymiar – trwałe produkty wysokiej jakości

Poszukując sklepu z roletami dzień noc na wymiar, który w swojej ofercie posiada szeroki asortyment tego typu produktów, warto jest zapoznać się z naszą ofertą. Istniejemy na rynku od dłuższego czasu, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wśród wielu Klientów, których liczba z roku na rok wzrasta, co nas bardzo cieszy. Możemy zaoferować Państwu szeroki wybór oraz korzystne ceny, dzięki którym zakup rolet w naszym sklepie stanie się wysoce opłacalną inwestycją.