Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety wewnętrzne na wymiar

Perfekcyjne dopasowanie i skuteczna ochrona wnętrza – rolety na wymiar

Rolety wewnętrzne na wymiar to wysokiej jakości produkty, które umożliwią swobodną regulację dopływu naturalnego światła do przestrzeni domu. Doskonale sprawdzą się w małych mieszkaniach i pomieszczeniach, w których kształt okien może posiadać niestandardowe rozmiary. Nasze modele mogą również służyć jako element chroniący duże, przestronne okna tarasowe. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów, dlatego nasza oferta to nie tylko gotowe produkty, ale również możliwość swobodnego dopasowania kształtu, wzoru i koloru modeli do indywidualnych potrzeb.

Nasze rolety wewnętrzne na wymiar gwarantują skuteczną ochronę przed zbyt mocnym nasłonecznieniem i utrzymują optymalną temperaturę pomieszczenia. Trwała, odporna na blaknięcie tkanina, została dodatkowo zaimpregnowana specjalistycznym preparatem, który zapobiega osadzaniu się kurzu, dlatego nasze modele są bardzo łatwe w codziennym użytkowaniu. Mocowane w kasecie przestrzennej zapewniają odpowiednią ochronę i gładko przylegają do szyby. Materiał nie fałduje się ani nie zgina, nawet przy całkowicie otwartym bądź lekko uchylonym oknie.

Wewmętrzne rolety na wymiar
Rolety wewnętrzne na wymiar

Rolety wewnętrzne na wymiar

Rolety wewnętrzne są dostępne w szerokiej palecie barw. Posiadamy modele w stonowanych barwach – bieli, jasnej szarości i lekkich beżach. Oprócz tego, nasza oferta została poszerzona również o bardziej intensywne odcienie – ciemne brązy, zielenie i grafity. Wiele różnorodnych kolorów sprawia, że nasze modele zapewniają nie tylko skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi, ale również doskonale uzupełniają okienną aranżację. Mogą stanowić osobny element ochronny lub stać się jego dodatkowym komponentem. Zamocowane do szyby mogą być uzupełnieniem dla firan i zasłon.

Rolety wewnętrzne na wymiar są bardzo proste w montażu. Ich mocowanie zajmuje niewiele czasu i jest bezinwazyjne. Nie niszczą one okiennych ram i w łatwy sposób można przeprowadzić ich ewentualny demontaż. Dodatkowo kasety występują w dwóch wariantach kolorystycznych – klasycznej bieli lub czerni. Materiały, z których zostały wykonane odznaczają się wysoką jakością. Są bardzo trwałe, co zapewnia długie i bezproblemowe użytkowanie. Każdy produkt posiada w zestawie uniwersalną żyłkę, która odpowiada za regulację poziomu pokrycia szyby ochronną tkaniną.

Niezawodna roleta wewnętrzna na wymiar

Rolety wewnętrzne to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Niektóre modele okien są wykonywane w niestandardowych rozmiarach, co z kolei warunkuje ograniczoną możliwość przy wyborze odpowiedniego systemu osłonowego. Nasza firma sprosta tym wymaganiom. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego oferujemy Państwu indywidualnie dobrane modele. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i perfekcyjne wykonanie. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem. Posiadamy klasyczne, standardowe systemy ochronne, jak również nowoczesne modele dzień-noc.

Ta kategoria nie posiada produktów do wyświetlenia.