Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety w kasecie

Pokaż:
Sortuj według:
Roleta Dzień i Noc w kasecie przestrzennej na wymiar Nowość

Roleta Dzień i Noc w kasecie przestrzennej na wymiar

Ta roleta to doskonały wybór dla kogoś, kto chce mieć nowoczesny sposób na tradycyjne zasłanianie okna. Zastępuje ona firankę i zasłonę. Wieczorem zas..

Już od: 92.56zł Cena netto: 75.25zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej na wymiar Nowość

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej na wymiar

Roleta w kasecie płaskiej dzień i nocRolety z wykorzystaniem tkaniny dzień i noc cieszą się niezwykłą popularnością - pozwalają na swobodną regulację ..

Już od: 70.25zł Cena netto: 57.11zł

Roleta Standard w kasecie płaskiej na wymiar

Roleta w kasecie płaskiej z tkaniną półzaciemniającą to doskonały sposób na bezinwazyjne zapewnienie sobie i swoim najbliższym komfortu bez przep..

Już od: 64.27zł Cena netto: 52.25zł

Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną standard Nowość

Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną standard

Szukasz stabilnej osłony przed światłem słonecznym? Męczy Cię uporczywy wzrok sąsiadów śledzących każdy twój krok? Doskonałym rozwiązaniem będzie tu n..

Już od: 79.64zł Cena netto: 64.75zł

Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną zaciemniającą Nowość

Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną zaciemniającą

   Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną podgumowaną to idealne rozwiązanie niemal dla każdego rodzaju okna. Należy wiedzieć, iż w tego t..

Już od: 86.90zł Cena netto: 70.65zł

Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną zaciemniającą Thermo Nowość

Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną zaciemniającą Thermo

   Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną podgumowaną Thermo to idealne rozwiązanie niemal dla każdego rodzaju okna. Należy wiedzieć, iż w..

Już od: 88.66zł Cena netto: 72.08zł

Roleta w kasecie płaskiej z tkaniną zaciemniającą Nowość

Roleta w kasecie płaskiej z tkaniną zaciemniającą

 Roleta w kasecie płaskiej Vegas Classic XL, z tkaniną podgumowaną idealnie nadaje się do pomieszczeń, gdzie cenimy sobie intymność, takich jak s..

Już od: 74.53zł Cena netto: 60.59zł

Roleta w kasecie płaskiej z tkaniną zaciemniającą Thermo Nowość

Roleta w kasecie płaskiej z tkaniną zaciemniającą Thermo

 Roleta w kasecie płaskiej, z tkaniną podgumowaną thermo idealnie nadaje się do pomieszczeń, gdzie cenimy sobie intymność, takich jak sypialnia c..

Już od: 76.99zł Cena netto: 62.59zł

Budowa rolet w kasecie

Roleta w kasecie jest jedną z najbardziej popularnych osłon okiennych. Znaleźć je można zarówno w przypadku okien w domach prywatnych, jak również w wielu firmach. Na samym wstępie warto wiedzieć, że rolety w kasecie zostały stworzone z tkaniny zwiniętej znajdującej się wewnątrz specjalnego mechanizmu, który jest instalowany na skrzydle okiennym. Roleta ta posiada boczne prowadnice, dzięki którym tkanina zwijana jest prosto, a w przypadku jej rozwinięcia, estetycznie przylega do szyby. Warto również wiedzieć, że na rynku dostępne są rolety w kasecie z prowadnicami, które zostały wyprodukowane z tkanin o różnorodnej grubości.
rolety w kasecie
rolety w kasecie cena
rolety okienne w kasecie

Rolety w kasecie dają poczucie intymności

Niezwykle bogata kolorystyka rolet wewnętrznych z prowadnicami umożliwia dobranie osłony idealnie dopasowanej niemalże do każdego pomieszczenia, niezależnie od stylu, w jakim zostało ono zaprojektowane. Te osoby, dla których priorytetem jest poczucie prywatności mogą nabyć nieco grubsze tkaniny rolet wewnętrznych w kasecie. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdzi się szczególnie w przypadku, gdy okna wychodzą bezpośrednio na budynek sąsiadów lub też na ulice.

Rolety wewnętrzne w kasecie posiadają szereg zalet

Rolety w kasetach są niezwykle trwałe, ponieważ tkanina użyta do ich produkcji jest osłonięta, dzięki czemu nie blaknie ona przez bezpośrednie oddziaływanie promieni słonecznych. Co równie ważne, rolety okienne w kasecie to także ochrona przed kurzem, dzięki czemu ich posiadacze nie muszą przykładać większej wagi do ich częstego czyszczenia. Wystarczy więc przetrzeć je wilgotną ściereczką, by pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń.

Rolety okienne w kasecie – atrakcyjne ceny

Decydując się na zakup rolet w kasecie warto zapoznać się z ich ceną. Często zdarza się, że wiele firm oferuje zawyżony cennik rolet kasetowych, przez co Klienci niepotrzebnie przepłacają. Od lat udowadniamy więc, że w sklepie internetowym można nabyć pełnowartościowe produkty nie nadwyrężając jednocześnie swojego budżetu. To doskonała propozycja obok której nie da się przejść obojętnie.

Rolety wewnętrzne w kasecie od sprawdzonego producenta

Dlatego też każdą osobę chcącą zakupić wysokiej jakości rolety, zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem rolet w prowadnicach, znajdującym się na niniejszej stronie internetowej. Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich Klientów stworzyliśmy dla Państwa sklep, w którym znaleźć można rolety na prowadnicach wysokiej jakości. Charakteryzują się one nie tylko najlepszymi i najtrwalszymi materiałami użytymi do ich produkcji, ale również bogactwem wzorów. Dzięki temu mogą Państwo nabyć rolety z prowadnicami, które będą spełniać wszystkie Wasze wymagania oraz potrzeby.

Dlaczego warto jest zapoznać się z naszą ofertą? Powodów jest wiele, jednak na wyróżnienie zasługuje fakt, że istniejemy na rynku od dłuższego czasu, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wśród wielu Klientów, których liczba z roku na rok wzrasta, co nas bardzo cieszy. Możemy zaoferować Państwu szeroki wybór rolet na prowadnicach oraz korzystne ceny, dzięki którym zakup rolet w naszym sklepie stanie się wysoce opłacalną inwestycją.