Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Rolety plisowane DUO Thermo

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Niezależnie od tego, czy robisz remont, czy też wprowadzasz się do nowego, wymarzonego mieszkania albo chcesz tylko odświeżyć aranżację okienną w pomieszczeniu, rolety plisowane Duo Thermo z oferty sklepu rolety24.net pomogą Ci w każdym z tych przypadków. Wśród szerokiej gamy produktów w naszej ofercie można znaleźć jedno z bardziej eleganckich i wyszukanych rozwiązań, jakimi są właśnie te rolety. Mają wygląd zbliżony do tradycyjnych żaluzji, z tą jednak różnicą, że ich powierzchnia wykonana została w całości z materiału o strukturze wachlarza. Konstrukcja ta w trakcie podnoszenia zbliża do siebie plisy, zsuwając je i tworząc w ten sposób efekt eleganckiej harmonijki na oknach; natomiast kiedy rolety pozostają odsłonięte, można cieszyć się w pełni estetycznym i trójwymiarowym efektem, jakie dają te rolety. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dobranie idealnego odcienia tkaniny, który wkomponuje się z wystrojem wnętrza, tworząc kontrast lub spójną całość w zależności od upodobań z pozostałymi elementami wyposażenia.

Zalety rolet plisowanych

Rolety plisowane DUO Thermo mają wiele zalet. Po pierwsze w naszym sklepie oferujemy dwa rodzaje montażu rolet. Pierwszym z nich jest montaż rolet na listwie, która przymocowywana jest bezpośrednio nad oknem za pomocą kołków montażowych. Druga metoda to wygodny i bezinwazyjny montaż za pomocą specjalnych uchwytów mocowanych do listwy przyszybowej. W tym przypadku przy mocowaniu nie potrzeba praktycznie żadnych narzędzi. Kolejną zaletą jest to, że rolety plisowane poruszają się w obszarze góra–dół, co daje duże pole manewru, jeśli chodzi o izolacje promieni słonecznych czy też przysłanianie okna. Dzięki nim można zasłonić okno całkowicie, od dołu, lub tylko w środkowej części szyby. Rolety plisowane Duo Thermo można także z powodzeniem stosować na oknach dachowych, dzięki czemu także na poddaszu można uchronić się przed światłem słonecznym w ciągu dnia, które często przeszkadza w codziennych czynnościach.

Idealna temperatura

Rolety plisowane Thermo Duo z naszej oferty to nie tylko funkcjonalność, wygoda użytkowania i uniwersalność zastosowania. To także doskonała ochrona przed nagrzewaniem się pomieszczeń w okresie letnim. Innowacyjna formuła tkaniny w skuteczny sposób odbija promienie słoneczne, nie nagrzewając się przy tym. Dzięki takiemu rozwiązaniu pomieszczenia zlokalizowane po południowej stronie budynku pozostaną w optymalnej temperaturze nawet podczas najbardziej upalnych dni. Ponadto w naszym sklepie można dobrać kolor mechanizmu do koloru materiału plis, dzięki czemu powstaje niesamowicie harmonijny efekt na oknie. Sprawdzą się one zarówno w kuchniach, jak również w salonie, w połączeniu z gustownymi zasłonami dadzą natomiast wytworny, a zarazem elegancki efekt. Tkaniny, z których zostały wykonane nasze rolety, mają właściwości antystatyczne, dzięki czemu utrzymanie ich w należytej czystości nie stanowi praktycznie żadnego problemu, a ponadto mogą być zamontowane w pomieszczeniach, w których przebywają alergicy.


Listwa przyszybowa powinna mieć min. 2 cm głębokości, aby było do czego przykręcić plisę. W przypadku bardziej płytkich listew prosimy pytać o montaż przyklejany.

Jak mierzyć plisy

Pomiar plisy z montażem standardowym

Pomiar plisy z montażem bezinwazyjnym na haczyki

Pomiar plisy do okna dachowego

 
 

 

Rolety plisowane DUO Thermo

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: plisse_duo
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu