Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety w kasecie podgumowane

Pokaż:
Sortuj według:

Posiadanie w domu czy mieszkaniu okien to absolutna podstawa nie tylko dlatego, że pozwalają nam widzieć co znajduje się poza budynkiem, lecz przede w..

Już od: 86.90zł Cena netto: 70.65zł

Rolety w kasecie przestrzennej z tkaniną zaciemniającą to doskonałe rozwiązanie do wnętrz, które mają być zarówno estetyczne, nowoczesne, jak i funkcj..

Już od: 88.66zł Cena netto: 72.08zł

Rolety to element wyposażenia wnętrz, który cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Zapewniają one skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi, g..

Już od: 74.53zł Cena netto: 60.59zł

XXI wiek to czas, kiedy technologia i wiele aspektów życia codziennego mocno poszła do przodu, dając nam naprawdę wiele rozwiązań wielu tematów, które..

Już od: 76.99zł Cena netto: 62.59zł

Rolety wewnętrzne na dobre zadomowiły się w wielu mieszkaniach, z powodzeniem ozdabiając okna. Zapewniają one skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi, gwarantując jednocześnie większą prywatność przed spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z modeli rolet, który cieszy się bardzo dużą popularnością jest roleta podgumowana w kasecie. Model ten znaleźć można w wielu polskich domach, a wszystko to za sprawą przystępnej ceny, szerokiemu wyborowi kolorów, jak również łatwości montażu, z którym poradzi sobie każda, nawet niedoświadczona osoba.

Decydując się na zakup rolet wewnętrznych w kasecie, warto wiedzieć, że posiadają one dwie prowadnice zakrywające obrzeża materiału. Wykorzystanie tego typu rozwiązania ma wiele zalet. Przede wszystkim prowadnice skutecznie zabezpieczają krawędzie materiału przed przypadkowym zniszczeniem. Bardzo łatwo można to zaobserwować w sytuacji, w której zdecydujemy się na zakup rolet wątpliwej jakości - nie tylko zaczną się one krzywo nawijać, ale też materiał znajdujący się na krawędziach będzie się niszczył, co w znacznym stopniu utrudni  wygodne z nich korzystanie. Co równie istotne, prowadnice chronią również roletę przed wiatrem wiejącym z otwartego okna. Bez nich materiał może obijać się o szybę okienną generując niepotrzebny hałas.

Dlaczego warto zdecydować się na rolety w kasecie podgumowane?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na rolety w kasecie. Jednym z nich jest łatwy montaż, z którym poradzi sobie każda osoba. Rolety te dają możliwość bezinwazyjnego montażu, uniemożliwiającego uszkodzenie okna. Co więcej, oferta tego typu rolet jest niezwykle szeroka, co oznacza, że możemy wybierać spośród wielu różnych rodzajów tkanin, gęstości splotu, kolorów oraz przepuszczalności światła. Wszystko to sprawia, że wybór rolety, która będzie całkowicie dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb nie powinien sprawiać większego problemu.

Warto również wiedzieć, że kasety w tego typu roletach są najczęściej wykonywane z estetycznego PCV lub też aluminium. Doskonale sprawdzą się także w przypadku montażu na oknach dachowych. Prowadnice skutecznie usztywnią tkaninę, co wpłynie na estetykę całości rolety. Jest to rozwiązanie nie tylko modne, ale i trwałe, co oznacza, że zakup rolet stanie się korzystną i opłacalną inwestycją na bardzo długi czas. W naszej ofercie posiadamy modele dostępne w atrakcyjnej cenowo ofercie, dzięki czemu nasi klienci nie muszą niepotrzebnie przepłacać.

Montaż rolet w kasecie

Bezinwazyjny montaż rolet w kasecie jest doskonałym i szybkim sposobem na bezproblemowe zamontowanie rolet. Jest to sposób szczególnie chętnie wykorzystywany przez osoby wynajmujące mieszkania, lecz nie tylko. Właściciele bardzo często nie życzą sobie wiercenia w okiennych konstrukcjach, które mogłyby prowadzić do powstawania nieestetycznych dziur. Dlatego też warto wiedzieć, że rolety znajdujące się w kasecie montowane są bezpośrednio do ramy okiennej, bez konieczności wiercenia. Taka czynność zajmuje nie więcej niż 15 minut i nie jest ona skomplikowana.