Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety we wzory

Nowoczesne i stylowe rolety ze wzorami w sklepie rolety24.net

Urządzając nowe mieszkanie lub szukając sposobów na szybką odmianę wnętrza, chcemy sięgać po nowoczesne i stylowe rozwiązania. Rolety we wzory to jedna z niezawodnych metod, które pomagają nie tylko w stworzeniu wyjątkowej aranżacji z charakterem, ale również stanowią bardzo funkcjonalny i praktyczny element wyposażenia. Nie powinno zabraknąć ich w żadnym nowoczesnym mieszkaniu, w którym idealnie wpiszą się w minimalistyczną, elegancką estetykę. Jednak dzięki ogromnej różnorodności kolorów i form, możemy dobrać doskonały model również do wnętrz w stylu tradycyjnym, np. z drewnopodobną kasetą, która będzie stanowić zgrany duet z drewnianą ramą okna.

Czym powinniśmy kierować się przy wyborze rolety? Wzory i kolorystyka muszą współgrać z resztą wyposażenia, budując wrażenie spójności aranżacyjnej. Dzięki temu unikniemy gryzących się barw i pomieszania stylów. W bardziej stonowanych wnętrzach warto postawić na nieco odważniejsze, oryginalne modele, które przełamią całą aranżację i dodadzą jej charakteru. W przypadku bardzo kolorowych, pełnych dodatków pomieszczeń, zdecydowanie lepiej pójść w drugą stronę i na okna wybrać coś stonowanego, co nie odwróci uwagi od reszty wyposażenia, a jednocześnie będzie współgrać się z całym otoczeniem. Oczywiście wybór i tak w dużym stopniu zależy od nas samych – naszej wizji, gustu i upodobań.

wzory rolet

Szeroki wybór rolet: wzorów, kolorów i funkcji

Znacznie istotniejszą kwestią niż to, jakie wybrać rolety we wzory, jest funkcja, którą będą spełniać. Wśród naszych propozycji znajdziesz duży wybór różnorodnych materiałów, które należy dobrać stosownie do stopnia nasłonecznienia i przeznaczenia danego pokoju. Produkowane są z materiałów syntetycznych albo naturalnych. Wśród oferowanych przez nasz sklep modeli nie mogło zabraknąć rolet dzień-noc, które pozwalają na regulowanie ilości wpadającego światła, a także wersji mini, tych umieszczonych w kasecie, oraz ciekawych produktów harmonijkowych. W sprzedaży znajdują się też moskitiery (przydatne zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim). To, jaką wersję wybierzemy, zależy przede wszystkim od naszych oczekiwań i wymagań, a także lokalizacji okien w mieszkaniu.

Rolety we wzory – wybierz swój model!

Nasz sklep sprzedaje wyłącznie wysokiej jakości rolety. Wzory zostały zobrazowane za pomocą licznych zdjęć. Każdy produkt posiada też opis funkcji i specyfikacji. W ten sposób ułatwiamy klientom podjęcie decyzji i informujemy o indywidualnych cechach różnych modeli. Nasze produkty będą blokować światło w takim stopniu, którego Państwo wymagają. Zazwyczaj są pokryte apreturą, czyli cienką powłoczką zwiększającą ich odporność na zabrudzenia, wilgoć, powstawanie deformacji, czy wyblaknięcie. Są zdecydowanie praktyczniejsze od żaluzji, ponieważ pozwalają na bezproblemowe utrzymywanie ich w czystości. Wystarczy przetrzeć je za pomocą wilgotnej szmatki lub odkurzacza w końcówką o kształcie szczotki. To produkty wyjątkowo funkcjonalne, eleganckie i cieszące się rosnącą popularnością.