Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety MINI termoizolacyjne

Pokaż:
Sortuj według:

Jak wybrać idealną osłonę okienną? Bogaty wybór tego typu produktów znaleźć można w naszym sklepie internetowym Rolety24.net. Godnym polecenia rozwiąz..

Już od: 38.73zł Cena netto: 31.49zł

Mini rolety to jak łatwo się domyśleć wynalazek mający na celu zasłonić okna, których rozmiar mocno odbiega od standardów i są niezwykle małe. Powszechność sprzedaży rolet w sklepach “ogólnych” zwanych marketami czy hipermarketami pozwala nam wierzyć, że bez problemowo znajdziemy jakąś roletę do swojego domu, która spełni nasze oczekiwania. Prawda jednak wygląda tutaj troszkę inaczej, głównie przez to, że markety czy hipermarketu wystawiają “na wyprzedaż” rolety wykonane najczęściej z lichych materiałów, które ani porządnie przysłonią nam okien, ani tym bardziej nie powstrzymają nagrzewania się wnętrza. Tymczasem wystarczy dobrze się rozejrzeć, by znaleźć wymarzoną roletę, która spełni wszystkie nasze oczekiwania i to bez konieczności wydawania na nią majątku.

Rolety termoizolacyjne - idealne dla wnętrz, w które intensywnie świeci słońce

Wielu z nas - niezależnie czy mieszka w domu, czy też bloku mieszkalnym, latem przeżywa katusze spowodowane zbyt intensywnym nasłonecznieniem w pokojach. Chodząc po dworze zawsze możemy liczyć na choć trochę cienia, w którym możemy się schować - inaczej jednak wygląda ta sprawa, kiedy znajdujemy się w swoim domu czy mieszkaniu,a słońce całymi dniami oświetla nam wnętrze. Przez większą część roku nie jest to problemem - jednak gdy przychodzą upały tego typu pomieszczenia nie tylko “jaśnieją” lecz i rośnie w nich temperatura, co powoduje, że czasem ciężko jest w nich wysiedzieć, a jak dobrze wiemy ucieczka z własnego domu nie jest tym, czego chcemy. Na ratunek przychodzą na szczęście rolety. W takiej sytuacji lepiej jednak zdecydować się na nie takie najzwyklejsze modele, ale na rolety termoizolacyjne. Mają one za zadanie nie tylko ograniczyć wpadanie światła, lecz i sprawić, że wnętrze nie nagrzeje się tak jak to bywało wcześniej, dzięki czemu nawet w czasie trwania lata będziemy mogli cieszyć się ze spokoju we własnym domu.

Bogactwo kolorów w wersji “Thermo”? To możliwe!

Jak to bywa zwykle w przypadku rolet, tak i te w wersji “Thermo” (zwanej potocznie termoizolacyjną) występują w bardzo szerokiej gamie barw, które bez żadnych przeszkód dobierzemy pod dane pomieszczenie. Rolety termoizolacyjne w rozmiarze “Mini” nie są tu wyjątkiem - niezależnie od tego, czy wybierzemy roletę już o z góry określonych wymiarach, czy stworzymy ją “od zera”, samemu wykonując pomiary i dobierając kolorystykę (czy to samej rolety czy mechanizmu mini) - efekt jaki otrzymamy będzie dokładnie taki, jak potrzebujemy. Należy jednak zaznaczyć, że rolety “mini” - również te termoizolacyjne - mają określony pułap dopuszczalnego rozmiaru, który wynosi 150 na 230 centymetrów (szerokość na wysokość) i nie może go przekroczyć.