Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Moskitiery okienne ramkowe na wymiar

Pokaż:
Sortuj według:

UWAGA W większości wypadków nasze moskitiery wysyłamy złożone, jednak te bardzo duże trudno zabezpieczyć przed uszkodzeniem, dlatego są wysyłane ro..

Już od: 37.87zł Cena netto: 30.79zł

Wiele osób z niecierpliwością czeka na lato. Długie wieczory, ciepłe noce i zasłużony wypoczynek. W sezonie wiosenno-letnim ogromną przyjemnością jest zasypianie przy otwartym lub uchylonym oknie, z lekkim powiewem chłodu na policzkach i echem cykania świerszczy. Nierzadko ten sielankowy obrazek zaburza ciche bzyczenie tuż przy uchu, które automatycznie niszczy radość z zasypiania. Nie trzeba jednak rezygnować z otwarcia okien ani stosować niekorzystnych dla zdrowia chemicznych środków. Świetnym rozwiązaniem jest moskitiera, która zapobiega dostawaniu się owadów do wnętrza domu.

Moskitiery okienne - gwarancja spokojnych nocy

Moskitiera na okno aluminiowa to rodzaj siateczki o drobnych oczkach, którą montuje się w ramie okiennej. Dzięki temu, nawet przy otwartych oknach, komary i inne robactwo nie ma szans, by dostać się do naszego domu. Nasz sklep, będący producentem moskitier, zdecydował się na wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możemy zagwarantować, że nasze produkty będą służyć przez wiele lat. Profil moskitiery na wymiar, czyli ramka umieszczona w oknie, wytłaczany jest z aluminium o grubości 1 milimetra. Dzięki temu jest znacznie wytrzymalsza niż w przypadku często stosowanych w innych firmach profili walcowanych o cieńszych ściankach. Natomiast siatki na komary do okien to nie delikatna i łatwa do przerwania tkanina, lecz włókno szklane, pokryte dodatkowo PCV. To sprawia, że oferowane przez nas moskitiery aluminiowe służą naszym klientom przez wiele lat.

Moskitiera ramkowa na wymiar

Wiemy, jak uciążliwe może być znalezienie odpowiedniej moskitiery na okna o niestandardowych wymiarach. Z tego powodu w naszym sklepie dajemy możliwość zamówienia moskitiery ramkowej na wymiar. Dzięki temu zamawiane moskitiery online z pewnością znajdą zastosowanie w każdym domu. Siatki na okno w standardowych rozmiarach wysyłamy już złożone, gotowe do montażu. W przypadku bardzo dużych przesyłek oraz wysyłki zagranicznej trudno jest zabezpieczyć tego typu paczkę przed uszkodzeniem. W takiej sytuacji moskitierę aluminiową wysyłamy w częściach, do samodzielnego złożenia. Na naszej stronie internetowej dostępny jest film instruktażowy, który szczegółowo wskazuje konieczne kolejne działania.

Wybór najlepszej moskitiery - sklep Rolety24.net

Aby jak najbardziej uprościć proces składania zamówienia, w naszym sklepie klient jest prowadzony krok po kroku. W przypadku decyzji o zakupie moskitiery metalowej, w pierwszym kroku prosimy o podanie odpowiedniej szerokości oraz wysokości okna. Następnie należy zaznaczyć wybrany kolor ramki. Dzięki temu moskitiery metalowe mogą być dopasowane do wyglądu okien oraz budynku, więc nie będą stanowiły zbyt dużego kontrastu. Siatka ma zawsze odcień grafitowy, gdyż taki kolor staje się z odległości praktycznie niewidoczny, a przy tym nie utrudnia dostępu światła słonecznego do wnętrza. Ostatnie dwa kroki to podanie informacji na temat rodzaju profilu okna oraz grubości felca. Produkt przeznaczony jest do okien plastikowych, wykonanych z PCV.

Moskietiery okienne

Jak zamontować moskitiery okienne?

Moskitiery okienne na wymiar są montowane po zewnętrznej stronie okna. Dzięki temu możliwy jest również bezproblemowy montaż rolet lub plis okiennych, które zasłonią wnętrze przed wścibskim wzrokiem sąsiadów, a także nadmiernym nasłonecznieniem. W zestawie znajdują się haczyki, dzięki którym moskitiera na okno na wymiar będzie zamontowana we właściwym miejscu. Siatka, która znajduje się w ramce, ma splot o grubości 0,9 milimetra, dzięki czemu zapobiega przedostawaniu się do wnętrza nawet małych owadów. Jest wytłaczana, co wpływa na jej wysoką wytrzymałość. Z tego względu to nie tylko świetna bariera dla niechcianych lokatorów, ale również zabezpieczenie dla Twojego pupila, który nie wyskoczy przez okno, goniąc za zdobyczą. Jako producent moskitier gwarantujemy satysfakcję z montażu tego typu ochrony. Dzięki niej letnie wieczory będą się kojarzyć z rześkim powietrzem i cykaniem świerszczy, a nie swędzącymi bąblami na skórze wszystkich domowników.


Kolory moskitier:

białe | brązowe | dębowe