Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Moskitiery ramkowe

Pokaż:
Sortuj według:
Moskitiera ramkowa do okna plastikowego PCV Promocja

UWAGA: W większości przypadków moskitiery wysyłamy złożone, jednak te bardzo duże (przekraczające wymiary 80 cm x 130 cm) trudno zabezpieczyć przed ..

Już od: 43.67zł 39.20zł Cena netto: 31.87zł

Moskitiera okienna ramkowa na wymiar

Moskitiery okienne powoli stają się standardem w domach i mieszkaniach. Ich zadaniem jest ochrona wnętrza przed owadami i insektami, nie ograniczając tym samym swobodnego przepływu powietrza wewnątrz. Moskitiery okienne to fantastyczny wybór w przypadku osób mieszkających na wyższych piętrach i posiadających zwierzęta, gdyż stanowią dla nich dodatkowe zabezpieczenie przed wypadnięciem. Najbardziej popularna z naszej oferty jest moskitiera ramkowa wykonana z siatki z włókna szklanego, którą mocuje się od zewnątrz do ościeżnicy okna za pomocą specjalnych haczyków obrotowych.

Moskitiery okienne dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta

Zanim zdecydujesz się na zakup moskitiery, powinieneś dokonać dokładnych pomiarów okna w pomieszczeniu, w którym ma zostać ona zamontowana. Dzięki temu wybrana moskitiera na okno będzie spełniać swoją funkcję. Zaletą takiej osłony okiennej jest prosty montaż, opierający się jedynie na zastosowaniu haczyków i aluminiowych profili, gwarantujących dużą stabilność. Profile to także gwarancja tego, że moskitiery będą dobrze przylegać do okien. Zakup dobrej jakości moskitiery zapewnia skuteczne zatrzymywanie owadów, a także długotrwałe użytkowanie. Takie rozwiązania sprawdzą się szczególnie w okresie letnim, gdzie mając otwarte okno przez noc i dzień, nie trzeba obawiać się os, much i uciążliwych komarów.

Moskitiera okienna to praktyczne i bezpieczne rozwiązanie do Twojego domu

W okresie wiosennym i letnim zdarza się, że pomimo wyższych temperatur i ładnej pogody, okna i drzwi balkonowe są zamknięte, ponieważ do środka pomieszczeń wlatują komary, muchy, osy, trzmiele, a nawet niebezpieczne szerszenie. Zdarza się także, że otwarte lub uchylone okno to zaproszenie dla niechcianych pająków i robaków. Problem ten dotyczy zwłaszcza domów i mieszkań zlokalizowanych w pobliżu lasów, terenów zielonych i zbiorników wodnych. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą właśnie prezentowane tutaj moskitiery okienne, stanowiące również ochronę dla kurzu i pyłków uciążliwych dla alergików. Zaletą takiego rozwiązania jest jego bezpieczeństwo, ponieważ moskitiery na okna nie wykorzystują do walki z insektami żadnych chemikaliów. W związku z tym jest to o wiele zdrowszy sposób do rozprawienia się z insektami niż zakup owadobójczych detergentów.

Moskitiery ramkowe funkcjonalnym rozwiązaniem do każdego wnętrza

Moskitiery ramkowe to funkcjonalne rozwiązanie, chroniące przed uciążliwymi owadami i nie tylko. Taka moskitiera okienna składa się z siatki zamontowanej na profilu wykonanym z aluminium, którą przymocowuje się do ramy okna za pomocą specjalnych zaczepów. Siatka z włókna szklanego jest zamontowana na zewnątrz okna. Dzięki temu moskitiery ramkowe są niemal niezauważalne od wewnątrz. Wykonana w ten sposób moskitiera do okna wyróżnia się łatwością montażu, a także możliwością jej łatwego zdjęcia na okres zimowy. Warto jednak podkreślić, że nie jest to konieczne, gdyż siatka jest wykonana z materiału wysokiej jakości. Moskitiera ramkowa na wymiar jest bardzo prosta w montażu, dzięki czemu nawet osoby bez umiejętności technicznych są w stanie dobrze przymocować ją do okna.

Moskietiery okienne

Moskitiery okienne do samodzielnego montażu

Moskitiery ramkowe to osłony okienne, które są montowane na równi z brzegiem zewnętrznej ramy okna. W zestawie znajdują się metalowe uchwyty przykręcane do wewnętrznej strony moskitiery lub w przypadku okien licowanych do strony zewnętrznej. Montuje się je przy pomocy haczyków umożliwiających odpowiednią regulację, a także obracanie uchwytem. Dzięki temu, że moskitiery ramkowe posiadają uchwyty mocowane po ich wewnętrznej stronie, są niewidoczne od zewnątrz. Zastosowanie ramek to gwarancja, że moskitiery okienne są stabilne. Kołnierz moskitiery posiada 10 mm. Ich zaletą jest fakt, że wyróżniają się niezwykle łatwym montażem, a ponadto są estetycznie wykończone, co sprawia, że prezentują się dobrze zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Ich kolejną zaletą jest możliwość dopasowania kolorystycznego ramki do okna, co dodatkowo wpływa na jej estetykę.

Moskitiera okienna na okna standardowe i nie tylko

Jeżeli posiadasz okna o niestandardowych wymiarach, to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą moskitiery okienne na wymiar do samodzielnego montażu. Dzięki temu masz gwarancję, że będą one stanowiły skuteczną ochronę, a o ich wysokiej jakości wykonania będzie świadczyło idealne dopasowanie moskitiery do Twojego okna. Bez względu na wymiary aluminiowa rama prezentuje się estetycznie, a montaż nadal jest prosty i szybki. Tylko dzięki precyzyjnemu dopasowaniu ramki do okna można zapewnić odpowiednią ochronę przed uciążliwymi owadami. Moskitiery na wymiar montowane są za pomocą uchwytów, których ilość jest uzależniona od szerokości i wysokości moskitiery dopasowanych do okna o niestandardowych wymiarach.

Zalety moskitiery ramkowej

Moskitiery okienne ramkowe to obecnie najprostszy system moskitier pozwalający na zamontowanie ich w każdym rodzaju okna tj. PCV i aluminiowe. To, co je wyróżnia, to z pewnością atrakcyjna cena i prostota montażu. W sytuacji, gdy dojdzie do uszkodzenia lub rozerwania siatki, nie jest to żaden problem, ponieważ można ją wymienić samodzielnie lub też dokupić nową ramkę. W naszym sklepie będzie na Ciebie czekać nowa siatka. Moskitiery są więc naprawdę dobrą inwestycją. Model ramkowy wyróżnia się również łatwością demontażu, polegającą na otwarciu okna i uchyleniu zaczepu. Siatka z włókna szklanego jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Jej zaletą jest to, że nie ogranicza widoczności. Można ją zastosować również w pomieszczeniach, w których są zamontowane osłony przeciwsłoneczne w postaci rolet zewnętrznych, pod warunkiem, że prowadnice nie znajdują się przy samej ramie okna. Dodatkowo moskitiery wyróżniają się łatwością w czyszczeniu, gdyż można je zdjąć i umyć.

Lekka konstrukcja i skuteczna ochrona

Ramkowe moskitiery na okna posiadają uniwersalne elementy montażowe. Ich lekka aluminiowa konstrukcja sprawia, że jej założenie, jest łatwe i szybkie. Montaż ich jest bezinwazyjny, gdyż nie wymaga wiercenia otworów w ramach okiennych. Dzięki temu moskitiery cieszą się dużą popularnością, gdyż stanowią wygodną oraz bezpieczną ochronę przed zanieczyszczeniami i insektami nie ograniczając przy tym widoczności. Moskitiery ramkowe to integralna część okna nie wpływająca negatywnie na jego konstrukcje. Jeżeli dojdzie do ich zabrudzenia, to można szybko je zdjąć i wyczyścić. Zamontowanie w oknach moskitier gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza we wnętrzu, w którym zostały zamontowane. Czym jeszcze zachwyci Cię moskitiera? Cena konkretnego modelu będzie atrakcyjna i korzystna.

Konserwacja moskitiery ramkowej

Obecnie moskitiery ramkowe to najprostsze do montażu, jak i konserwacji systemy moskitier dostępnych na rynku. To proste rozwiązanie nie wymaga szczególnej uwagi, aby przez wiele sezonów spełniać swoją funkcję. Czyszczenie moskitiery ramkowej jest niezwykle proste, jednak należy pamiętać, aby przed tym zdjąć ją z okna. W przeciwnym razie można w łatwy sposób uszkodzić siatkę lub wypchnąć ramkę z okna. Wystarczy spłukanie siatki czystą wodą, aby przywrócić jej dawny wygląd. Należy powstrzymać się od stosowania ostrych środków chemicznych oraz czyszczenia jej wodą pod wysokim ciśnieniem. Najlepszym sposobem jest spłukanie jej pod prysznicem. Jeżeli decydujesz się na wytarcie siatki ściereczką, nie zdejmując jej, dostosuj siłę nacisku, aby uniknąć jej wypchnięcia. Po wyczyszczeniu moskitiery ramkowej należy pozostawić ją do wyschnięcia i zamontować na okno.