Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Moskitiery okienne ramkowe na wymiar

Pokaż:
Sortuj według:

Moskitiery ramkowe do okien.Zamontowanie moskitiery na oknie pozwala cieszyć się świeżym dopływem powietrza w domu jednocześnie zapobiegając..

Już od: 37.87zł Cena netto: 30.79zł

Innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość materiałów – moskitiery okienne

Moskitiera okienna ramkowa stanowi skuteczne zabezpieczenie przed przedostawaniem się do wnętrza naszego mieszkania niepożądanych insektów. Praktyczna i wytrzymała zapewni doskonałą ochronę, dzięki której będziemy mogli cieszyć się świeżym powietrzem o każdej porze dnia i nocy. W okresie wiosenno-letnim nie musimy rezygnować z wentylacji, wystarczy w prosty sposób zamocować ochronną siatkę, by zabezpieczyć się przed owadami. To doskonała alternatywa dla chemicznych preparatów odstraszających insekty, które mogą niekorzystnie odbić się również na naszym zdrowiu.

Przygotujemy moskitiery na wymiar

Moskitiera na okno jest bezpiecznym sposobem na stworzenie ochronnej bariery, dzięki której w letnie noce możemy cieszyć się świeżym powietrzem bez przykrych skutków w postaci pogryzień przez owady. Stworzone z naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia materiałów, nasze modele mogą z powodzeniem zostać wykorzystane w dziecięcych pokojach. Łatwy montaż po zewnętrznej stronie okna zapewnia skuteczną ochronę, dzięki której możemy cieszyć się komfortowym wypoczynkiem i spokojnym snem. Ochronna siateczka jest nie tylko bardzo trwała, cechuje ją również gęste osadzenie oczek, dzięki czemu mamy pewność, że każdy, nawet najmniejszych rozmiarów owad, nie przedostanie się do wnętrza naszego domu.

Moskitiera okienna ramkowa – skuteczna ochrona i spokojny odpoczynek

Dostępne w ofercie naszego sklepu moskitiery na wymiar to gwarancja skutecznej ochrony przed komarami i innymi owadami, nawet kiedy okna posiadają niestandardowe kształty. Nasza firma zapewnia kompleksowe rozwiązania, dzięki którym każde okno zyska dodatkową ochronną warstwę, a my będziemy mogli cieszyć się komfortem i świeżym powietrzem przez cały dzień i noc. Spokojny, regenerujący sen, bez uciążliwych odgłosów szelestu i gładka skóra bez śladów ugryzień – nasze modele zapewnią odpowiednią ochronę podczas letnich nocy, dzięki czemu rano obudzimy się wypoczęci i pełni nowej energii.

Moskitiera okienna ramkowa to najlepszy sposób na pozbycie się problemu z owadami. Jest w pełni bezpieczna, a jej mocowanie odbywa się w niezwykle prosty sposób. Nasze modele odznaczają się wysoką trwałością, dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat. Siateczka stworzona z ciasno osadzonych, przyległych do siebie oczek zapewnia skuteczną ochronę przed owadami. Nie niszczy ram okna ani framug. Jest również łatwa w czyszczeniu i ewentualnym demontażu. Oprócz funkcji ochronnych zapewnia także estetyczny wygląd.

Moskietiery okienne

Ochronna moskitiera na okno

Moskitiery na wymiar są dostępne w różnorodnych wersjach kolorystycznych. Posiadamy modele, których ramy stanowią imitację drewna – zapewnia to bardzo elegancki wygląd okien. W naszym asortymencie znajdują się również modele z metalowym, ciemnobrązowym oraz stalowym kolorem ram. Założone na okno świetnieją wnętrze oraz dodają oknu nowoczesnego charakteru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów.


Kolory moskitier:

białe | brązowe | dębowe