Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Moskitiery okienne

Pokaż:
Sortuj według:
Moskitiera ramkowa do okna Nowość

Moskitiera ramkowa do okna

Jak zmierzyć moskitierę w oknie plastikowymJak zmierzyć moskitierę w oknie drewnianym z okapnikiemJeżeli chcemy zamówić moskitierę na okno drewniane t..

Już od: 47.45zł Cena netto: 47.45zł

Moskitiera ramkowa do okna - drewnopodobna Nowość

Moskitiera ramkowa do okna - drewnopodobna

Jak zmierzyć moskitierę w oknie plastikowymJak zmierzyć moskitierę w oknie drewnianym z okapnikiemJeżeli chcemy zamówić moskitierę na okno drewniane t..

Już od: 19.80zł Cena netto: 19.80zł

Skuteczna ochrona przed insektami

Im bliżej pory letniej, tym więcej osób chętniej zasypia przy otwartych oknach. Niestety, świeże powietrze dochodzące z zewnątrz budynku wiąże się także z przykrą obecnością komarów oraz innych uciążliwych owadów utrudniających komfortowy wypoczynek po długim dniu. W takiej sytuacji część osób decyduje się nabyć powszechnie znane środki odstraszające w postaci specjalnych świec, czy też sprayów, jednak są one za mało skuteczne oraz dość uciążliwe w przypadku częstego ich użytkowania. Dlatego też na niniejszej stronie internetowej prezentujemy Państwu praktyczne i wytrzymałe moskitiery na okno.

Moskitiera na okno to gwarancja przespanych nocy

Moskitiera okienna ramkowa, która dostępna jest na niniejszej podstronie to przydatna zasłona z siatek wykonanych z bardzo małych oczek, które w wielu przypadkach montowane są po zewnętrznej stronie okna lub też drzwi. Czasami można je dostać również pod postacią baldachimów nad łóżko, a wszystko to w trosce o Państwa wygodę. Podczas tworzenia moskitiery wykorzystywane są różnego rodzaju materiały zarówno naturalne (jak np. bawełna), jak i sztuczne, takie jak poliester, czy też nylon.

Moskitiery na wymiar – korzystna oferta

Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich naszych Klientów, oferujemy Państwu możliwość wykonania moskitiery na wymiar. To doskonałe rozwiązanie w przypadku niestandardowych wymiarów okien, w których niemożliwe byłoby zamontowanie tego typu rozwiązań w klasycznych wymiarach. Dzięki temu każdy nasz Klient, niezależnie od okien, jakie posiada w swoim mieszkaniu, czy też domu, może cieszyć się świeżym powietrzem bez konieczności obcowania z natrętnymi owadami, które uniemożliwiają komfortowy sen.
moskitiera na okno

Moskitiera okienna ramkowa – jakie są jej zalety?

Moskitiera okienna ramkowa jest elementem niezbędnym każdej osobie, która lubi zasypiać przy otwartym oknie podczas lata. Wysoka gęstość siatek uniemożliwia przedostawanie się komarów i innych niepożądanych owadów, takich jak muchy, osy, ćmy, czy meszki, które podczas tej najcieplejszej pory roku są najbardziej aktywne. Skuteczne powstrzymywanie tych niewielkich intruzów daje Państwu możliwość komfortowego przebywania w danym pomieszczeniu, szczególnie, gdy światło jest włączone, jak również przyjemnego snu, który nie będzie przerywany nieprzyjemnymi ukąszeniami.

Warto również wiedzieć, że moskitiery na okno są także rozwiązaniem ekologicznym. W praktyce oznacza to, że w przeciwieństwie do innych sposobów walki z owadami, takimi jak lepy, czy lampy, moskitiery nie wyrządzają im absolutnie żadnej krzywdy. Powstrzymują jedynie owady przed dostaniem się do danego pomieszczenia. Jest to szczególnie istotne w przypadku pszczół tak istotnych dla ekosystemu, którym grozi wyginięcie. Jest to także rozwiązanie w pełni zdrowe dla człowieka – moskitiery na okno w 100% eliminują konieczność stosowania różnego rodzaju środków chemicznych. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na ich zakup!