Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Cennik

Wysokiej jakości produkty w wyjątkowo dobrych cenach

Osoby poszukujące eleganckich, nowoczesnych i praktycznych osłon okiennych najczęściej wybierają nowoczesne rolety okienne wewnętrzne. Cennik tego typu produktów w wielu sklepach może być jednak nieco wygórowany. Jednak nie u nas! W naszej ofercie znajdziesz nie tylko szeroki wybór wzorów, kolorów i technologii, które dopasujesz do wymagań i stylizacji swojego mieszkania. Zapewniamy również wyjątkowo niskie koszty zakupu i wysyłki. Istniejemy na rynku już od wielu lat, oferując klientom jak najlepsze rozwiązania na każdą kieszeń. Wiemy, że tego typu dodatek nie powinien zanadto obciążać domowego budżetu. Jednocześnie powinien być produktem, który zagwarantuje wytrzymałość i idealny stopień ochrony przed promieniowaniem słonecznym i wzrokiem sąsiadów na długie lata.

Cennik - Rolety

Rolety – poznaj cennik naszych produktów

To wszystko zapewniają nasze rolety na okna. Ceny uzależnione są od rodzaju produktu, sposobu jego wykonania, materiału (naturalnego lub syntetycznego), rozmiaru, sposobu montażu. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór modeli: dzień-noc, wersji mini, harmonijkowych, z kasetą lub bez. Zależnie od typu danego produktu, dobrano odpowiedni koszt, w ramach którego uwzględniono jego indywidualne cechy, jakość materiałów oraz zastosowanie. Kupując u nas, możesz mieć pewność, że stawiasz na produkty z wyższej półki, cechujące się trwałością i funkcjonalnością.

Najlepsza oferta rolet na okna – cena na każdą kieszeń

Wyjątkowa popularność, jaką cieszą się nasze rolety wewnętrzne - ceny dostosowaliśmy do aktualnych wymagań rynkowych i oczekiwań klientów. Ich wysoka jakość sprawia, że jesteśmy jednym z liderów w sprzedaży tego typu rozwiązań. Posiadamy modele dedykowane do montażu bezinwazyjnego, czyli za pomocą kleju lub specjalnych uchwytów, które pozwalają na odmianę wyglądu swojego okna i dowolnego wnętrza zaledwie w kilkanaście minut. Osoby zainteresowane najlepszymi produktami, o wysokiej jakości gwarantującej długoletnie użytkowanie i bezproblemowość, zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.