Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Cennik

Estetyczne rolety w przystępnych cenach

Nowoczesne rolety to nie tylko przesłony okienne, które zaciemniają wnętrza oraz odgradzają od wścibskich spojrzeń przechodniów czy sąsiadów. To także stylowe elementy wyposażenia wnętrz dopełniające je w prosty sposób. Bez względu na to, jakie wybierzesz rolety okienne, cennik tych produktów z pewnością miło Cię zaskoczy. Oferujemy bowiem wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie, dzięki której każdy znajdzie model dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i do budżetu przeznaczonego na ten zakup. Ponadto nasze produkty charakteryzują się wysokim standardem wykonania, trwałością i niezawodnością na wiele lat. W związku z tym wybór naszych rolet to inwestycja w komfort, która posłuży Ci przez długi czas.

Cennik - Rolety

Od czego zależą ceny rolet wewnętrznych?

Koszt rolet wewnętrznych oferowanych w naszym sklepie zależny jest od kilku czynników. Pierwszym z nich jest rodzaj rolety, a tym samym zastosowany w niej mechanizm. Kolejnym elementem wpływającym na cenę rolety okiennej oraz jej wygląd jest zastosowany w niej materiał. W specjalnych opcjach może on zapewniać także pełną ochronę termiczną, dzięki której wnętrza nie będą się nagrzewać w najbardziej słoneczne dni w roku. Ostatnim czynnikiem wpływającym na cennik są wymiary. Im większa roleta, tym jej cena automatycznie będzie wzrastać – wynika to z większej ilości materiałów potrzebnych do jej wyprodukowania.

Jakie rolety wewnętrzne znajdziesz w naszej ofercie?

W naszym sklepie oferujemy różnorodne rolety wewnętrzne. Cennik tych produktów jest na tyle zróżnicowany, że wierzymy, że każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie. Proponujemy takie produkty jak:

  • rolety dzień noc,
  • rolety mini,
  • rolety w kasecie z prowadnicami,
  • rolety plisowane,
  • rolety na wymiar.

Cena rolety dzień noc, rolety plisowanej czy innego rodzaju będzie uzależniona przede wszystkim od wymiarów. Pierwszym krokiem oszacowania kosztów danego modelu będzie dokładne zmierzenie okna, którego szerokość i wysokość należy podać podczas składania zamówienia.

Jak dobrać nowoczesne rolety do wnętrz?

Rolety wewnętrzne dostępne są w naszym sklepie w wielu różnorodnych wariantach. Aby odpowiednio dobrać je do wnętrz, należy przede wszystkim określić swoje potrzeby, którymi mogą być zaciemnianie okien wieczorami lub za dnia oraz ochrona termiczna pomieszczeń. Kolejną kwestią jest kolorystyka. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne barwy bieli, szarości czy brązu, jak i nieco odważniejsze wybarwienia takie jak róż lub czerwień. Podczas wyboru rolet warto także zwrócić uwagę na kolor ich mechanizmu, który można dopasować do odcienia drewna parkietów lub mebli we wnętrzach, dzięki czemu spójna całość będzie prezentować się perfekcyjnie i estetycznie.

Wybierz rolety okienne, cennik dopasujemy do Ciebie

Wszystkie dostępne w naszym sklepie rolety wykonywane są na wymiar. Jeśli chcesz poznać cenę zamawianych rolet wewnętrznych, wystarczy, że wejdziesz w zakładkę z danym produktem. Po wybraniu wszelkich niezbędnych parametrów wyświetli się dopasowana do Twojej rolety cena, która zależy od wielkości rolety, stopnia zaciemnienia materiału, a także jego jakości i wybranego rodzaju mechanizmu. Rozwiązanie to sprawia, że nie musisz czekać na naszą odpowiedź i możesz zamówić roletę na wymiar w zaledwie kilka minut z poziomu sklepu internetowego. Jesteśmy pewni, że rolety z naszego sklepu spełnią każde oczekiwania, nawet najbardziej wymagających osób.

Rolety wewnętrzne – cennik na miarę potrzeb naszych klientów

Wszystkie nasze rolety cechują się najwyższą jakością wykonania oraz dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. Dzięki temu nie tylko spełniają one swoje podstawowe zadanie, ale także pięknie dekorują pomieszczenia w każdym stylu. Jeśli nie wierzysz – zamów nasze rolety dopasowane do swoich wnętrz, aby przekonać się o tym na własnej skórze, a raczej na własnych oknach.