Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Białe moskitiery

Pokaż:
Sortuj według:
Moskitiera ramkowa do okna plastikowego PCV Promocja

UWAGA W większości wypadków nasze moskitiery wysyłamy złożone, jednak te bardzo duże trudno zabezpieczyć przed uszkodzeniem, dlatego są wysyłane ro..

Już od: 43.67zł 39.20zł Cena netto: 31.87zł

W trakcie cieplejszych miesięcy na dworze rozmnaża się wiele różnych owadów, w tym także komary. Niestety, czasami dzieje się tak, że zwabione zapachem, wlatują do domu i nie są w stanie się z niego wydostać. Komary żywią się ludzką krwią, ale najgorszy jest jednak dźwięk, który emitują oraz swędząca krostka, którą zostawiają po ugryzieniu. Nikt ich nie lubi, w trakcie lata ludzie masowo sięgają po środki komarobójcze i odstraszające. Niektóre z nich działają lepiej, inne gorzej. Aby pozbyć się tych niechcianych gości ze swojego domu, trzeba wykazać się sprytem i zainstalować na oknach moskitiery.


Komary nie są w stanie przedostać się przez dobrze wykonane i odpowiednio zamontowane moskitiery. Ponadto, trzeba mieć świadomość, że skoro komary nie dostaną się do wnętrza domu, to nie zrobią tego także większe owady, takie jak muchy czy pszczoły. Dzięki zainstalowaniu białej moskitiery, będziesz w stanie otwierać okna nawet w gorące dni, kiedy jest to najbardziej potrzebne. Przestaniesz martwić się o to, że jakiś insekt dostanie się przez okno do mieszkania i będzie uprzykrzać Ci życie.

Jakie moskitiery zainstalować w oknach?


Oczywiście warto byłoby, aby moskitiery albo nie odznaczały się w oknie, albo pasowały do wystroju. Dzięki temu, nie będą psuły ogólnego klimatu panującego w domu. Najczęściej wybierane są więc białe moskitiery, które doskonale prezentują się na białych, plastikowych oknach. Proponowane przez nas rozwiązanie nie jest jednak wyłącznie estetyczne! Jest także bardzo praktyczne i wytrzymałe, dzięki temu, że do produkcji polecanych przez nas produktów zostały użyte wysokiej jakości materiały.


Proponowana przez nas biała moskitiera okienna jest bardzo dobrą ochroną przed przedostawaniem się insektów do domu czy mieszkania. Jest wytrzymała oraz wysokojakościowa, dzięki czemu będzie w stanie skutecznie zabezpieczyć każde mieszkanie. Dzięki niej pomieszczenia będą mogły być wietrzone o każdej porze. W trakcie cieplejszych miesięcy nie musisz rezygnować z wietrzenia swojego mieszkania, wystarczy, że zamontujesz ochronną, białą moskitierę, by zabezpieczyć się przed latającymi żyjątkami. Zdecydowanie lepiej używać moskitierę, aniżeli chemicznych preparatów na owady, ponieważ chemia może negatywnie wpłynąć także na ludzki organizm.


Moskitiera skutecznie ochroni Cię przed insektami!


Dostępne w asortymencie naszego sklepu białe moskitiery mogą być wykonane na wymiar, dzięki czemu będziesz w stanie założyć je nawet na okna o niestandardowych rozmiarach. Poprzez nasze usługi będziesz cieszyć się komfortowymi warunkami w domu! Kto by nie chciał otwierać okien w ciągu gorących dni!. Nie musisz obawiać się tego, że w nocy komary nie będą dawały Ci spać, a rano obudzisz się pełen swędzących bąbli. Dostępne w naszym sklepie moskitiery nie dopuszczą do tego, by te niewdzięczne insekty w ogóle dostały się do wnętrza domu!


Białe moskitiery okienne ramkowe to zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na to, aby pozbyć się owadów z mieszkania. Gwarantujemy nie tylko bezpieczeństwo, ale także łatwość użytkowania. Niesamowicie intuicyjnie można zainstalować moskitierę w oknie! Proponowane przez nasz sklep modele są bardzo trwałe, dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat. Siatka moskitiery wykonana jest z przyległych do siebie oczek, dzięki czemu jest w stanie zapewnić skuteczną ochronę przed najróżniejszymi insektami. Warto wiedzieć też, że nie niszczy ram okiennych i można ją bez problemu zdjąć na zimę. Białą moskitierę można także z łatwością czyścić, przez co cały czas będzie wyglądać bardzo estetycznie.


Moskitiery na wymiar


W naszym sklepie istnieje możliwość zamówienia białych moskitier na wymiar, dzięki czemu z łatwością będzie można je dopasować do każdego okna. Jest to niezwykłe ułatwienie zwłaszcza dla tych, którzy w swoich domach posiadają niestandardowy rozmiar okien. Jeżeli więc w innych sklepach nie jesteś w stanie znaleźć pasującej moskitiery, która byłaby w odpowiednim kolorze, to u nas bez problemu zamówisz ją na wymiar! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!