Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety bezinwazyjne

Pokaż:
Sortuj według:

Jak wybrać idealną osłonę okienną? Bogaty wybór tego typu produktów znaleźć można w naszym sklepie internetowym Rolety24.net. Godnym polecenia rozwiąz..

Już od: 38.73zł Cena netto: 31.49zł

Łatwość montażu i wysoki standard wykonania

Dostępne w naszym sklepie internetowym rolety bezinwazyjne odznaczają się wysoką jakością wykonania. To jeden z najprostszych i najbardziej popularnych systemów do montażu. Charakteryzują się trwałością, a jednocześnie nie niszczą ani nie brudzą okiennych ram. Nie ingerują w strukturę okna, a dodatkowo, modele te są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Specjalne uchwyty do mocowania, które wystarczy przytwierdzić do górnej powierzchni okna, prezentują się bardzo estetycznie i zapewniają długie, bezproblemowe użytkowanie.

Nasze rolety bezinwazyjne nie posiadają kaset, które przytwierdzają i osłaniają tkaninę, ale są wysoce wydajne, a ich montaż przebiega niezwykle sprawnie. Wysoki standard wykonania to również gwarancja dopasowania do kształtów i wymiarów okna. Wałek z tkaniną obraca się dzięki systemowi dwóch zamocowanych na ramie okna haczyków. Stabilnie utrzymują one cały ciężar i zapewniają lekkie naciąganie materiału. To bardzo skuteczna ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem. Proste w obsłudze, zapewniają również szybki demontaż, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, kiedy chcemy wyczyścić tkaninę lub umyć okno.

Rolety okienne bezinwazyjne
Rolety okienne bezinwazyjne

Stylowe rolety bezinwazyjne

Rolety bezinwazyjne zapewniają dogodne mocowanie, które dodatkowo nie wymaga żadnych ingerencji w okienne ramy. Prosty montaż odbywa się bez specjalistycznego sprzętu. Nie wymaga wiercenia dziur i zapewnia łatwość demontażu. Wszystko odbywa się w zaledwie kilka minut. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które jest niebywale wygodne. Kolejną cechą tych modeli jest ich uniwersalność, pasują do większości okien, zapewniając im bardzo estetyczny wygląd. Wysokiej jakości tkanina doskonale zabezpiecza przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczenia, co jest szczególnie ważną funkcją podczas upalnych dni. Zapewnia ochronę przed przedostawaniem się promieni słonecznych i dba o kameralny nastrój.

Rolety bezinwazyjne wyposażone są w standardową żyłkę, dzięki której można swobodnie regulować jasność pomieszczenia. Solidne materiały z wysokogatunkowego plastiku są odporne na pęknięcia i dobrze utrzymują się w przestrzeni okna. Modele te są dostępne w naszym sklepie w różnorodnych wersjach kolorystycznych. Idealnie współgrają z resztą okiennych aranżacji – zasłonami i lekkimi firankami. Sprawdzą się nie tylko w domowych wnętrzach, mogą dobrze służyć także w biurowych pomieszczeniach. Posiadają uniwersalną estetykę, która wkomponuje się w niejedną przestrzeń. Dobrze prezentują się również na zewnątrz budynku, skutecznie osłaniając jego wnętrze.

Szeroka paleta kolorystyczna praktycznych rolet bezinwazyjnych

Wysokiej jakości rolety bezinwazyjne charakteryzują się atrakcyjną ofertą cenową. Są wysoce wydajne i zapewniają długie, bezproblemowe użytkowanie. Są bardzo łatwe w czyszczeniu. Nadmiar kurzu można bez problemu usunąć rolką do ubrań. To komfortowe rozwiązanie, które skutecznie zabezpiecza przed nadmiernym światłem, zapewnia skuteczną termoizolację oraz szybki montaż.