Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, beżowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem ☛ Jak mierzyć?


Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obejrzeć filmik z instrukcją montażu ☛ Jak zamontować?
☛ DARMOWE PRÓBKI MATERIAŁÓW
Roleta dzień i noc z prowadnicami, beżowa, na wymiar:

Rolety w kasecie z prowadnicami to obok rolet mini, jeden z najbardziej popularnych wyborów wśród klientów. Nic dziwnego - produkty posiadają wiele zalet i sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż klasyczne żaluzje, zasłonki czy firanki. Dlaczego warto wybrać nasz produkt oraz do czego pasują rolety w beżowym kolorze? Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. Główną zaletą naszych rolet jest idealne dopasowanie produktu do wybranych przez Ciebie okien. Efekt zawdzięczamy podaniu przez Ciebie na naszej stronie rolety24.net, wymiarów Twojego okna oraz prowadnicom bocznym, które gwarantują znakomite przyleganie materiału do powierzchni szyby. Ten element znacząco wpływa na ochronę przed słońcem i nie pozwala na przemieszczanie się rolety po szybie, na przykład w momencie uchylania okna. Na naszej stronie możesz również wybrać kolor rolety, który będzie pasował do elementów wystroju pomieszczenia.
W przypadku rolet na okna balkonowe należy mieć na uwadze to, że pewna część materiału z grupy AW może nie zmieścić się w kasecie i zostanie widoczna na oknie.

Beżowy kolor rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej - idealny wybór:

Rolety, podobnie jak zasłony i firany, są nie tylko unikalną ozdobą każdego okna, ale powinny również stanowić spójny element wystroju Twojego wnętrza. Najważniejszym elementem nie jest ich kształt, a właściwy dobór kolorystyki, który wpływa na odbiór Twojego pomieszczenia. Kolor rolet ma także duży wpływ na samopoczucie przebywających we wnętrzu osób. Na naszej stronie znajdziesz produkty w wielu odcieniach oraz krótkie opisy, z czym najlepiej się komponują. Osobom, które nie lubią eksperymentowania, polecamy rolety gładkie w neutralnych kolorach. Jednym z nich jest barwa beżowa, która z łatwością wkomponuje się w każdy wystrój pomieszczenia. W efekcie roleta nie rzuca się w oczy i pozwala zrelaksować się w przyjemnej atmosferze słonecznego ciepła. Beżowe rolety pasują zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i przestrzeni biurowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów.


Rolety dzień-noc w kasecie płaskiej:

Rolety te stanowią niezwykle popularne rozwiązanie podczas urządzania wnętrza. Pozwalają one uzyskać nowoczesną i stylową aranżację okienną przy niewielkim nakładzie pieniędzy i czasu. Swoim wyglądem nieco przypominają klasyczne żaluzje, jednak przejścia pomiędzy poszczególnymi elementami są tutaj bardziej miękkie – zasługą tego jest zastosowanie dwóch rodzajów tkanin układających się naprzemiennie w poziome pasy. Jedną z tkanin w rolecie dzień i noc w kasecie płaskiej jest beżowa, służyć ma ona do przyciemniania pomieszczenia, natomiast druga tkanina jest wykonana z transparentnej siateczki, która odpowiada za przepuszczanie do pomieszczenia promieni słonecznych. Dodatkowo w odróżnieniu od żaluzji w roletach tego typu światło wpadające do wnętrza jest delikatne i rozproszone, a tym samym przyjemniejsze do odbioru dla oka.


Proste działanie rolet dzień i noc:

Oprócz estetycznego i efektownego wyglądu rolety dzień i noc mają głównie za zadanie przyciemniać pomieszczenia. Roleta dzień i noc w kasecie płaskiej wykonanej z PCV, pozwala na dokładne operowanie ilością wpadających promieni słonecznych. Za pomocą mechanizmu ulokowanego w ozdobnej i zgrabnej kasecie użytkownik ma możliwość przesuwać względem siebie pasy materiału, a tym samym delikatnie ograniczać wpadające światło. Rolety dzień i noc można także całkowicie podnieść do góry, pozwalając na pełen dostęp światła do wewnątrz. Rozwiązanie to daje bardzo wiele możliwości i jest jednym z bardziej uniwersalnych sposobów aranżowania okien w domach i mieszkaniach, a także biurach. Tkanina, z której wykonane są nasze rolety, jest odporna na zabrudzenia, cechuje się również właściwościami antystatycznymi, dzięki czemu kurz i roztocza nie osadzają się na niej. Może być z powodzeniem wykorzystywana w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci lub osoby cierpiące na alergie.

Uniwersalność:

Popularność rolet dzień i noc rośnie z dnia na dzień, jest to bardzo estetyczne i niezwykle efektowne rozwiązanie, które ma na celu nie tylko przyciemnić pomieszczenie, ale także ożywić kompozycję okienną, która często stanowi punkt centralny w pokoju. Elegancki wygląd rolet sprawia, że doskonale sprawdzają się także we wszelkiego rodzaju gabinetach i pomieszczeniach biurowych, idealnie wkomponowując się w panujący tam oficjalny wystrój. Łatwość obsługi i montażu nie sprawi nikomu trudności. Kaseta płaska przykręcana jest za pomocą czterech wkrętów do listwy przyszybowej, która powinna mieć minimum 10 mm prostego miejsca. Prostota montażu pozwala na umocowanie rolet w ciągu kilku minut nawet przez osoby bez doświadczenia. Chcąc uzyskać spójny efekt, warto zdecydować się właśnie na to nowoczesne rozwiązanie. Klienci decydują o tym, po której stronie ma znajdować się sterowanie rolety oraz określają jaki rodzaj listwy przyszybowej posiadają okna, czy są one proste czy okrągłe. Dzięki temu można uzyskać w pełni spersonalizowaną roletę dzień i noc w kasecie płaskiej.

Tkaniny dzień i noc przepuszczają światło mniej lub bardziej w zależności od wybranego koloru, w związku z czym rolety zamontowane na oknie wydają się jaśniejsze niż w rzeczywistości. Materiał D11 grafitowy ze względu na ciepły pigment, przy nasłonecznieniu może wpadać w brąz.

Kaseta płaska nie jest polecana do montażu na oknach z płytkimi listwami przyszybowymi - optymalna głębokość listew powinna wynosić ok. 25 mm.


.


Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, beżowa, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D03 - Beżowy