Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną standard mleczna czekolada

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem Jak mierzyć?Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obejrzeć filmik z instrukcją montażuJak zamontować?
DARMOWE PRÓBKI MATERIAŁÓW

Roleta z tkaniną rozpraszającą w kasecie przestrzennej:
Szukasz stabilnej osłony przed światłem słonecznym? Męczy Cię uporczywy wzrok sąsiadów śledzących każdy twój krok? Doskonałym rozwiązaniem będzie tu na pewn
o roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną standard. Dzięki temu można zachować dostęp do światła dziennego, ale jednocześnie skutecznie odgrodzić się od świata zewnętrznego i zachować niezbędną prywatność. Specjalny system kasety przestrzennej to niewątpliwie świetna opcja dla osób, które cenią sobie wytrzymałe rozwiązania. Ten bezinwazyjny system jest wbrew pozorom bardzo prosty w montażu i gwarantuje użytkowanie przez wiele lat bez żadnych uszkodzeń. Kasetę wystarczy przykleić do odtłuszczonej za pomocą benzyny ekstrakcyjnej ramy okna. Prowadnice natomiast przyklejane są trochę na listwie przyszybowej i trochę na ramie okna, w związku z czym listwa przyszybowa powinna mieć minimum 5 milimetrów prostego miejsca, aby prowadnica była stabilna i odpowiednio trzymała tkaninę.
Zachęcamy do zapoznania się z filmem instruktażowym, w którym pokazujemy w jaki sposób postępować podczas instalowania rolety na oknie.


Dopasuj roletę do swoich potrzeb:
Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną standardową oferowana w naszym sklepie internetowym to idealne rozwiązanie, które pozwala na dokładne dopasowanie produktu do swoich potrzeb. Naszym klientom proponujemy przygotowanie rolet pod wymiar okien, na których zostaną one zamontowane. Przed dokonaniem zamówienia wystarczy tylko dokonać dokładnych pomiarów zgodnie z dostępną na naszej stronie instrukcją. W przypadku rolety w kasecie przestrzennej należy zmierzyć szerokość oraz wysokość szyby łącznie z listwami przyszybowymi. Kaseta wykonana z trwałego tworzywa PCV jest gwarancją niezawodności rolet przez długie lata. Klient oprócz dopasowania rolety pod konkretny wymiar, decyduje również o stronie sterowania roletą, kolorze kasety oraz barwie tkaniny, z której zostanie przygotowany produkt.


Estetyka i funkcjonalność:
Kolor kasety to niejedyna kwestia, którą możesz dopasować do swoich potrzeb. Pozostaje także sama barwa rolety. Oferowane rolety w kasecie przestrzennej z tkaniną standard na wymiar dostępne są w wielu kolorach. Materiał, z którego wykonane są rolety jest rozpraszający światło i nie gwarantuje maksymalnego zaciemnienia wnętrza. Oznacza to, że promienie słoneczne wpadające do pomieszczenia przez roletę będą przyćmione. Przyciemnienie w tym przypadku zależne jest od koloru tkaniny - im ciemniejszy odcień, tym większe przyciemnienie. Zachęcamy do zamówienia darmowych próbek tkanin, w celu idealnego dopasowania rolet do wystroju oraz potrzeb konsumenta.

Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną standard mleczna czekolada

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: profil_standard
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: p13 Mleczna czekolada