Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Nowość Roleta plisowana do okna dachowego podgumowana BLACKOUT

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem Jak mierzyć?


Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obejrzeć filmik z instrukcją montażuJak zamontować?

Rolety plisowane Blackout do okien dachowych:
Rolety plisowane podgumowane Blackout to rolety, które uniemożliwiają wpadanie światła do pomieszczenia. Jego niewielka ilość może przedostać się jedynie przez otwory na sznurek lub może odbijać się od listew przyszybowych. Ponadto Plisy Blackout ładnie i elegancko prezentują się w oknie, a także gwarantują prywatność. Odbijanie promieni słonecznych od połyskującej powierzchni zewnętrznej bardzo skutecznie chroni materiał przed nagrzewaniem się. Dzięki temu w upalne dni plisy podgumowane ograniczają dopływ ciepła do pomieszczenia, zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury. Ponadto plisa zaciemniająca może być ustawiana w dowolnie wybranym miejscu szyby, zasłaniając tylko jej fragment, zależnie od potrzeb oraz kąta i kierunku padającego w danej chwili światła. Plisy zaciemniające ze sklepu rolety24.net pasują zarówno do wnętrz w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Zachęcamy do zamawiania darmowych próbek materiałów.  Rolety plisowane do samodzielnego montażu:
Plisy do okien dachowych mocowane są w sposób inwazyjny. Do zamontowania rolety wystarczy wywiercenie kilku otworów w listwie przyszybowej i zamocowanie zestawu montażowego dołączonego do rolety. Cały mechanizm nie ogranicza swobody otwierania i zamykania okna, a sznurki napinające przebiegają wzdłuż ramy. Gotową do montażu plisę można zamontować samodzielnie. W razie problemów polecamy obejrzenie naszych filmów obrazujących sposób montażu plis do okien dachowych. 

Roleta plisowana do okna dachowego podgumowana BLACKOUT

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: plisse_blackout_dach
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu