Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety termoizolacyjne wewnętrzne

Pokaż:
Sortuj według:

Urządzasz swoje pierwsze mieszkanie? A może właśnie wykonujesz remont, który diametralnie zmieni Twoje wnętrze? Niezależnie od tego, która z opcji dot..

Już od: 88.66zł Cena netto: 72.08zł

UWAGA: Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materia..

Już od: 76.99zł Cena netto: 62.59zł

Jak wybrać idealną osłonę okienną? Bogaty wybór tego typu produktów znaleźć można w naszym sklepie internetowym Rolety24.net. Godnym polecenia rozwiąz..

Już od: 38.73zł Cena netto: 31.49zł

Skuteczna termoochrona – rolety wewnętrzne

Rolety termoizolacyjne wewnętrzne stanowią doskonały wybór zarówno dla domowych, jak i biurowych przestrzeni. Perfekcyjne wykonanie oraz trwałe materiały zapewniają długą i bezproblemową eksploatację przez wiele lat. Specjalistyczna tkanina skutecznie zabezpiecza przestrzeń pomieszczenia przed jego nadmiernym nasłonecznieniem. Szczególnie dobrze sprawdza się w okresie letnim, kiedy wysokie temperatury stanowią przeszkodę dla wypoczynku i dobrego samopoczucia. Swobodna regulacja na żyłkę pozwala na całkowite zaciemnienie okna lub jego częściowe zasłonięcie.

Dostępne w ofercie naszego sklepu rolety termo zapewniają ochronę przed nadmierną ilością ciepła. Tkanina z podgumowaną powłoką skutecznie zabezpiecza wnętrze przed zbyt mocnym nasłonecznieniem, utrzymując w środku pomieszczenia optymalną temperaturę. Jest łatwa w codziennym użyciu. Montaż odbywa się poprzez zamocowanie śrubek do ram okiennych. Jest to metoda inwazyjna, która skutecznie przytwierdza tkaninę, dzięki czemu mamy pewność, że będzie ona płasko przylegać i gładko pokryje okno ochronną powłoką.

Rolety termoizolacyjne
Rolety okienne termoizolacyjne

Roleta termoizolacyjna wewnętrzna

Nasze rolety termoizolacyjne wewnętrzne są osadzone w płaskich kasetach. Zapewnia to bardzo estetyczny wygląd okna oraz bezproblemowe użytkowanie. Modele dostępne w naszym sklepie pasują do większości ram okiennych. Wysokiej klasy, ochronna tkanina odstaje od szyby jednie na 35mm. Zastosowanie mechanizmu mocowania inwazyjnego zapewnia swobodę podczas otwierania i zamykania okna. Nawet podczas wiatru materiał doskonale przylega, nie tworząc nieestetycznych zagięć. Trwałe mocowanie w żaden sposób nie ogranicza dostępu do okna. Nadal łatwo jest utrzymać je w czystości. Pielęgnacja szyb i framug może odbywać się bez zdejmowania całego mechanizmu.

Rolety termoizolacyjne są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Ich stonowany, klasyczny wygląd doskonale wkomponuje się w przestrzeń każdego pomieszczenia. Jednolita, mocna i odporna na uszkodzenia mechaniczne tkanina zapewnia perfekcyjną ochronę przed zbyt mocnym słońcem. Jej elegancka stylistyka stanowi perfekcyjne dopełnienie okiennej aranżacji. Dzięki płaskim kasetom materiał jest stabilny i zapewnia gładkie, równomierne pokrycie szyby. Nasz sklep posiada również bardzo atrakcyjną ofertę cenową. Modele z tej kategorii stanowią jedne z najbardziej popularnych produktów.

Rolety termo

Wysoka użyteczność i uniwersalny wygląd rolety termo to gwarancja długiego, bezproblemowego użytkowania. Skuteczna ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem i możliwość regulacji pokrycia okna tkaniną to cechy, które zapewniają komfort nawet podczas upalnych dni. Pozwalają na szczelne zakrycie okna w nocy, tworząc intymną, kameralną atmosferę. Rozwiązanie to jest również gwarancją spokojnego snu. Ochrona przed przenikaniem poświaty księżyca lub latarni ulic zapewni odprężenie i maksymalne uczucie wypoczynku.