Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety dzień i noc, różne wymiary

Pokaż:
Sortuj według:
Roleta Dzień i Noc w kasecie przestrzennej na wymiar Nowość

Roleta Dzień i Noc w kasecie przestrzennej na wymiar

Ta roleta to doskonały wybór dla kogoś, kto chce mieć nowoczesny sposób na tradycyjne zasłanianie okna. Zastępuje ona firankę i zasłonę. Wieczorem zas..

Już od: 92.56zł Cena netto: 75.25zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej na wymiar Nowość

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej na wymiar

Roleta w kasecie płaskiej dzień i nocRolety z wykorzystaniem tkaniny dzień i noc cieszą się niezwykłą popularnością - pozwalają na swobodną regulację ..

Już od: 70.25zł Cena netto: 57.11zł

Roleta Mini Dzień i Noc na wymiar

Roletki Dzień i Noc MINI z prowadzeniem żyłkowym Mini roleta z systemem dzień i noc to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie oc..

Już od: 47.59zł Cena netto: 38.69zł

Rolety dzień i noc

Rolety dzień noc, które są oferowane przez nasz sklep internetowy odznaczają się wysokim standardem wykonania. Cechuje je przede wszystkim swoboda regulacji, którą zapewnia system naprzemiennie składanych pasów stworzonych z zaciemniającego i prześwitującego materiału. To bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu możemy dozować jasność pomieszczenia. Sterowanie przepływu promieni słonecznych odbywa się za pomocą standardowej żyłki. Uniesienie całości materiału do góry, pozostawienie pokrycia naprzemiennego albo całkowite zakrycie okna ciemnymi pasami – to pełna dowolność, która pozostawia wiele możliwości wykorzystania tych wysoce funkcyjnych modeli.

Rolety okienne dzień noc skutecznie chronią przed nagrzaniem wnętrza i jego nadmiernym nasłonecznieniem. Zapewniają kameralną atmosferę i skutecznie hamują przedostawanie się promieni słonecznych, które mogą odbijać się w monitorach komputera i innych ekranach. Gwarantują wysoki komfort i odznaczają się niebanalną estetyką. Dostępne w wielu wersjach kolorystycznych doskonale sprawdzą się w domowych gabinetach i przestrzeniach biurowych. Ich oryginalny design pozwala na wykorzystanie tych modeli również we wnętrzach salonu, sypialniach i pokojach dziecięcych.

Roleta dzień noc
Rolety okienne dzień i noc lux

Roleta dzień noc - sklep internetowy

Rolety noc i dzień skutecznie osłaniają wnętrze, więc z powodzeniem można zamontować je również w łazienkach. Ich nowoczesny wygląd sam w sobie stanowi doskonałą ozdobę dla okna, które nie potrzebuje już dodatkowych ozdób w postaci firan i zasłon. Ich montaż przebiega bardzo sprawnie. W naszym sklepie do nabycia są bardzo praktyczne modele, mocowane na haczyki. Wystarczy założyć uchwyty, w odpowiedniej od siebie odległości, na ramy okienne, by cieszyć się niebanalną estetyką wnętrza. Pasy rozłożone na całej długości okna będą prezentowały się niezwykle efektownie podczas słonecznego dnia.

Poznaj wymiary i cenę rolet dzień-noc

Roleta dzień i noc jest również dostępna w wersji z kasetą. Takie rozwiązanie pozwala na lepsze mocowanie materiału. Kaseta płaska oraz dodatkowe boczne prowadnice powodują, że tkanina w pasy nie będzie się samoczynnie przesuwać. Pozostanie ona na swoim miejscu przez cały czas. Uchylone okno, a nawet silny wiatr nie spowoduje żadnych uszkodzeń materiału. Ważną cechą umieszczenia tkaniny w kasecie jest również to, że przylega ona do okna – odstaje od niego jedynie na 35 mm. Dzięki temu zawsze wygląda bardzo estetycznie i zapewnia trwałe, bezproblemowe użytkowanie.

Producent rolet dzień noc

System dzień noc to rolety, które zachwycają niepowtarzalną estetyką. Prezentują się niezwykle elegancko w okiennych ramach, jednocześnie dając pełną swobodę w manipulowaniu jasnością wnętrza. Zapewniają trwałość i bezproblemową eksploatację. Dostępne w naszym sklepie modele odznaczają się nie tylko szeroką gamą kolorystyczną, ale również dużym wyborem wymiarów. Jako producent rolet gwarantujemy asortyment najwyższej jakości oraz atrakcyjne ceny!