Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety Dzień - Noc

Pokaż:
Sortuj według:
Roleta Dzień i Noc LUX w kasecie przestrzennej na wymiar Nowość

Roleta Dzień i Noc LUX w kasecie przestrzennej na wymiar

VEGAS Profil Dzień i Noc  Vegas Profil Dzień i Noc jest bardzo łatwa i szybka w montażu ponieważ jest ona tylko przyklejana do okna. Swoim kszta..

Już od: 86.52zł Cena netto: 86.52zł

Roleta Dzień i Noc LUX w kasecie płaskiej na wymiar

Rolety dzień i noc w kasecie płaskiejRolety z wykorzystaniem tkaniny dzień i noc cieszą się niezwykłą popularnością - pozwalają na swobodną regulację ..

Już od: 67.32zł Cena netto: 67.32zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie przestrzennej na wymiar Nowość

Roleta Dzień i Noc w kasecie przestrzennej na wymiar

Ta roleta to doskonały wybór dla kogoś, kto chce mieć nowoczesny sposób na tradycyjne zasłanianie okna. Zastępuje ona firankę i zasłonę. Wieczorem zas..

Już od: 75.25zł Cena netto: 75.25zł

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej na wymiar

Roleta w kasecie płaskiej dzień i nocRolety z wykorzystaniem tkaniny dzień i noc cieszą się niezwykłą popularnością - pozwalają na swobodną regulację ..

Już od: 57.11zł Cena netto: 57.11zł

Roleta Mini Dzień i Noc LUX na wymiar

Roletki Dzień i Noc MINI LUX z prowadzeniem żyłkowym Mini roleta z tkaniną dzień i noc to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sob..

Już od: 53.44zł Cena netto: 53.44zł

Roleta Mini Dzień i Noc na wymiar

Roletki Dzień i Noc MINI z prowadzeniem żyłkowym Mini roleta z systemem dzień i noc to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie oc..

Już od: 38.69zł Cena netto: 38.69zł

Rolety dzień noc dla każdego

Roleta dzień noc dostępna w naszym sklepie internetowym coraz częściej pojawia się w wielu polskich domach oraz mieszkaniach. I nic dziwnego – posiada ona wiele zalet, a przy tym ich cena jest atrakcyjna. Roleta dzień noc to roleta w paski, która charakteryzuje się specyficzną budową. Składa się ona ze specjalnych zaciemniających i prześwitujących pasów, które zostały pokryte materiałową tkaniną. Są one ułożone naprzemiennie, co pozwala na swobodną regulację stopnia zaciemniania pomieszczenia, w którym się znajduje. Posiadacze dzień noc rolety mogą więc wpuszczać do pokoju rozproszone promienie słoneczne, zaciemniać okno lub też całkowicie je osłonić, w przypadku takiej chęci.

Rolety w paski – co warto o nich wiedzieć?

Spośród wielu dostępnych na rynku rozwiązań, rolety okienne dzień noc wyróżniają się niebanalnym wyglądem oraz łatwą możliwością regulacji zaciemnienia. Warto jednak dodać, że w przypadku rolety noc i dzień pełne zaciemnienie (jak ma to miejsce w przypadku rolet tradycyjnych), nie będzie tutaj możliwe. Roleta dzień noc może być bez przeszkód wykorzystywana niemalże we wszystkich rodzajach pomieszczeń, nawet tych, w których znajdują się duże przeszklenia. Co równie ważne, roleta dzień i noc ma wpływ nie tylko na wysoki poziom zaciemnienia pomieszczenia, ale też na sam jego wygląd. Rolety te posiadają paski, dzięki którym nie muszą Państwo nabywać żadnych dodatkowych ozdób, takich jak firany.
roleta dzień noc cena
roleta dzień i noc

Roleta dzień noc - cena

Nabywając rolety dzień noc warto zapoznać się z ich ceną. Często zdarza się, że wiele firm oferuje zawyżone ceny rolet dzień noc, przez co Klienci niepotrzebnie przepłacają. Od lat udowadniamy więc, że w sklepie internetowym można nabyć pełnowartościowe produkty nie nadwyrężając jednocześnie swojego budżetu. To doskonała oferta obok której nie można przejść obojętnie!

Rolety dzień noc - sklep internetowy. Warto nam zaufać!

Oferowane przez nasz e-sklep rolety dzień i noc to doskonałe rozwiązanie dla wymagających. Poza niewysokimi cenami tego typu rozwiązań, charakteryzują się one wysoką jakością wykonania, dzięki czemu będą służyć niezawodnie przez wiele lat. Rolety w pasy mogą być również ozdobą samą w sobie, niezależnie od stylu, w jakim zostało stworzone dane pomieszczenie, a wszystko to przez ponadprzeciętną elegancję każdej z nich. Poszukując sklepu z roletami dzień noc, który w swojej ofercie posiada szeroki asortyment produktów w różnych wymiarach, warto jest zapoznać się z naszą ofertą. Istniejemy na rynku od dłuższego czasu, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wśród wielu Klientów, których liczba z roku na rok wzrasta, co nas bardzo cieszy. Możemy zaoferować Państwu szeroki wybór oraz korzystne ceny, dzięki którym zakup rolet w naszym sklepie stanie się wysoce opłacalną inwestycją.