Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety MINI podgumowane

Pokaż:
Sortuj według:

Kiedy kupujemy dom czy mieszkanie, zwracamy uwagę na bardzo wiele aspektów, pośród których te najważniejsze koncentrują się bardziej na wnętrzach i po..

Już od: 32.56zł Cena netto: 26.47zł

..

Już od: 32.56zł Cena netto: 26.47zł

Dla wielu z nas nasze okna to prawdziwy koszmar. Dlaczego? Ponieważ w obecnych czasach okiennice - szczególnie tego starego typu, nie wymienione na no..

Już od: 34.13zł Cena netto: 27.75zł

Roleta MINI zaciemniająca, beżowa, na wymiar Nowość

..

Już od: 32.56zł Cena netto: 26.47zł

Roleta MINI zaciemniająca, bordo, na wymiar Nowość

..

Już od: 32.56zł Cena netto: 26.47zł

Roleta MINI zaciemniająca, brązowa, na wymiar Nowość

..

Już od: 32.56zł Cena netto: 26.47zł

Roleta MINI zaciemniająca, grafitowa, na wymiar Nowość

..

Już od: 32.56zł Cena netto: 26.47zł

Roleta MINI zaciemniająca, karmelowa, na wymiar Nowość

..

Już od: 32.56zł Cena netto: 26.47zł

..

Już od: 32.56zł Cena netto: 26.47zł

Roleta MINI zaciemniająca, niebieska, na wymiar Nowość

..

Już od: 32.56zł Cena netto: 26.47zł

Roleta MINI zaciemniająca, ruda, na wymiar Nowość

..

Już od: 32.56zł Cena netto: 26.47zł

Roleta MINI zaciemniająca, szara, na wymiar Nowość

..

Już od: 32.56zł Cena netto: 26.47zł

Roleta MINI zaciemniająca, zielona, na wymiar Nowość

..

Już od: 32.56zł Cena netto: 26.47zł

Każde z nas wie, jak uporczywe i uciążliwe potrafi być światło - czy słoneczne czy sztuczne - szczególnie gdy jesteśmy już zmęczeni i jedyne czego pragniemy to znaleźć się w łóżku i spokojnie zasnąć na całą noc. Nic nie poradzimy na to, że za oknem jest dzień lub w nasze okna wlewa się światło latarni ulicznych. Musimy jednak pamiętać, że możemy zadbać o to, by nadmiar ich blasku nie przedostawał się do naszego domu czy mieszkania, czyniąc z niego idealne miejsce do odpoczynku o każdej porze w czasie trwania doby. Niegdyś najlepszą “osłoną” okna poza firanami czy grubymi kotarami ,były dobrze nam wszystkim znane żaluzje - obecnie jednak popyt na nie trochę spadł i są one coraz częściej zastępowane przez rolety. Dzięki wielu różnym modelom, bogatej gamie kolorystycznej i łatwości montażu pozyskały naprawde wielu zwolenników, którzy nie wyobrażają już sobie żadnego pomieszczenia z oknami bez ich obecności. Jakie jednak występują odmiany rolet?

Mini rolety na Mini okna

Jak łatwo się domyśleć odmian rolet istnieje całkiem sporo - my jednak skoncentrujemy się na pewnej ich dość specyficznej odmianie, czyli roletach “Mini Podgumowanych”. Samo określenie “mini” jak dobrze wiemy oznacza, że coś jest małe. Oczywiście rolety nie będą na tyle małe, aby dało się je schować do kieszeni,lecz z pewnością zamieścimy ją w oknie, którego rozmiar dość mocno odbiega od standardowych wymiarów. Co oczywiste nawet małe okna mają różne rozmiary, dlatego producenci bardzo często pozwalają nam na zamówienie rolety robione na zamówienie. Po porządnym wymierzeniu okna sami możemy określić wymiar naszej potencjalnej rolety, jak i dobrać jej kolor spośród zwykle z góry dostępnej palety. Należy jednak wiedzieć, że Mini rolety mają swój ograniczony pułap wielkości, który w tym przypadku nie przekracza 150 na 230 centymetrów (szerokość na wysokość). Poza tym należy pamiętać, że owe tkaniny są wykonane z różnych materiałów.

Tkanina podgumowana - idealna do każdego wnętrza

Wbrew pozorom dobór odpowiedniej tkaniny na rolecie jest niezwykle ważny i wart dogłębnego przemyślenia. Wielu z nas myśli, że roleta - na przykład w kolorze ciemnego fioletu - przez sam kolor zabezpieczy nasze pomieszczenie przed światłem, tymczasem to wcale nie wygląda w ten sposób i jest niezwykle mylące. Kolor kolorem, jednak grubość i typ tkaniny jest decydujący na temat tego, czy nasza roleta będzie przepuszczać światło choć w minimalnym stopniu, czy też nie dopuści go wcale. Rolety podgumowane należą do tych, co nie przepuszczają światła. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zapewniają nam pełną dyskrecję. Pozwalają zachować prywatność o każdej porze dnia i nocy. Dodatkowo każda roleta jest zaopatrzona w tak zwany “mechanizm mini” w dwóch odcieniach, który możemy samodzielnie wybrać tak, jak kolor tkaniny.