Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Mini rolety Dzień - Noc

Pokaż:
Sortuj według:

Roleta Mini Dzień i Noc LUX na wymiar

Roletki Dzień i Noc MINI LUX z prowadzeniem żyłkowym Mini roleta z tkaniną dzień i noc to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sob..

Już od: 53.44zł Cena netto: 53.44zł

Roleta Mini Dzień i Noc na wymiar

Roletki Dzień i Noc MINI z prowadzeniem żyłkowym Mini roleta z systemem dzień i noc to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie oc..

Już od: 38.69zł Cena netto: 38.69zł

Praktyczne mini rolety

Mini rolety dzień noc dostępne w naszym sklepie internetowym coraz częściej pojawiają się w wielu polskich domach oraz mieszkaniach. I nic dziwnego – posiadają one wiele zalet, a przy tym ich cena jest atrakcyjna. Mini roleta dzień noc charakteryzuje się specyficzną budową. Składa się ona ze specjalnych zaciemniających i prześwitujących pasów, które zostały pokryte materiałową tkaniną. Są one ułożone naprzemiennie, co pozwala na swobodną regulację stopnia zaciemniania pomieszczenia, w którym się znajduje. Posiadacze mini rolety dzień noc mogą więc wpuszczać do pokoju rozproszone promienie słoneczne, zaciemniać okno lub też całkowicie je osłonić, w przypadku takiej potrzeby. Spośród wielu dostępnych na rynku rozwiązań, mini rolety wyróżniają się niebanalnym wyglądem oraz łatwą możliwością regulacji zaciemnienia. Warto jednak dodać, że w przypadku mini rolety dzień noc pełne zaciemnienie (jak ma to miejsce w przypadku rolet tradycyjnych), nie będzie tutaj możliwe. Co równie ważne, mini roleta dzień i noc ma wpływ na sam wygląd pomieszczenia – posiadają one charakterystyczne paski dzięki którym nie muszą Państwo nabywać żadnych dodatkowych ozdób, takich jak firany, ponieważ roleta ta staje się elementem dekoracyjnym samym w sobie.

Atrakcyjne ceny mini rolet dzień noc

Często zdarza się, że wiele firm oferuje zawyżone ceny mini rolet dzień noc, przez co Klienci niepotrzebnie przepłacają. Od lat udowadniamy więc, że w sklepie internetowym można nabyć pełnowartościowe produkty nie nadwyrężając jednocześnie swojego budżetu. To doskonała oferta obok której nie można przejść obojętnie! Nic więc dziwnego, że to właśnie my jesteśmy sklepem, w którym tak wiele osób decyduje się zakupić mini rolety dzień noc!

Mini rolety dzień noc – produkty najwyższej klasy dla wymagających

Dlatego też każdą osobę chcącą zakupić wysokiej jakości rolety, zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem mini rolet, znajdującym się na niniejszej stronie internetowej. Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich Klientów stworzyliśmy dla Państwa sklep, w którym znaleźć można mini rolety dzień noc wysokiej jakości. Charakteryzują się one nie tylko najlepszymi i najtrwalszymi materiałami użytymi do ich produkcji, ale również bogactwem wzorów oraz łatwością montażu.